Yanlışlıkla Discord'dan video indirilirse sorun olur mu?

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün yanlışlıkla Discord'dan videoyu izlemem için indirmem gerekiyormuş indirme simgesi vardı ona tıkladım video inmeye başladı hemen iptal ettim. Bu şekilde tokenim çalınabilir mi?

Not: Linke tıklamadım.
4.png

Simgede bu buna bastım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla fotoğraf ile çalabiliyorlarmış ama onu da özelden atarak yapıyorlar. Kim attı size videoyu?

İhtimali var ancak paylaşılan şeyi bilemiyoruz tabii ki. Önlem olarak şifrenizi hemen değiştirin. Şifre değişikliği sonrası tokeniniz sıfırlanacak.

Bildiğim kadarıyla fotoğraf ile çalabiliyorlarmış ama onu da özelden atarak yapıyorlar. Kim attı size videoyu?

Hocam public te video da fotoğraf değil bir de link vs tıklamadım video da indirme işareti vardı bir linke attı ama Discord'un kendi linki discord com/channels bunun gibi.
veya cdn.discordapp com/attachments gibi
merhaba
Hocam her yerden çıkış yaptım sonra tarayıcıdan Discord'a hesabıma girdim şifreyi değiştir yaptım şifremi değiştim şu an endişelenmeme gerek var mı? Şahsen bana kalsa bir şey yapmama bile gerek yoktu ama yine de yapayım dedim çünkü Discord üzerinden yüklemeye calıstı videoyu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı