Yanlışlıkla System32'nin bir kısmı silindi

Windows klasörünü silecektin yanlış oldu.

Teşekkürler

Ya troll ya da başka klasörü sildi. Microsoft gibi vs. klasör olabilir.

Ben troll oluşuna kesin gözüyle bakıyorum. Daha dün sosyale katılıp, yaşını 31 yapıp. Ardından ilk mesajı olarak bu konuyu açıp, System 32'yi sildim demesinden belli oluyor. Gel gör ki saçma sapan mesajlarda atmıştı konuda "ap" gibi kelimeler kullanmıştı. Sonra gitti konu başlığını "System 32'yi sildim" yerine "System 32'nin bir kısmı silindi" olarak değiştirdi. Moderatörler daha ne kadar kanıt istiyor anlamış değilim.

Ne yaptın peki bu hata oldu hangi klasör'de değişlik yaptın.

Kanka bir bilene danıştım meğerse uğraşırken Windows dosyalarıyla çökertmişim, format at dedi bir arkadaş format yöntemini atmış. Ona bakarak düzelttim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka bir bilene danıştım meğerse uğraşırken Windows dosyalarıyla çök etmişim format at dedi bir arkadaş format yöntemini atmış ona bakarak düzeltim.

Yalan atıyorsun. IP mesajını görünce R attın. Boş konu, yeni hesap ve 31 yaş. Ana hesabın bulunacak kolay şekilde.

Şimdi de sıyrılmaya çalışıyorsun.

kardeş zengin oldun git microfsofta win32 dosyalarını sildim de hem nobel ödülü hemde para verirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…