Yanwen kargo ne zaman gelir?

SelahattinA

Hectopat
Arkadaşlar tahmini 8-15 gün dedi. Şimdi bu fotoda uçak simgesi var. Ucakla mı gonderiyorlar Türkiye'ye yoksa gemi ile mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20240408_001325.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 86
İmmkanı yok. 12 gündür transferde gözüküyor kargom, arabayla 5 gün 7 saat süren Çin-Türkiye yolundan uçakla ya da gemiyle 13 gündür getiremedi adamlar.

Eki Görüntüle 2162297
Sizinki daha Çin'den ayrılmamış gözüküyor burada.

Benim şuan güncel kargom şu şekilde

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    100,9 KB · Görüntüleme: 56
Sizinki daha Çin'den ayrılmamış gözüküyor burada.

Benim şu an güncel kargom şu şekilde.

Sana şunu diyeyim, bayram sonuna kadar büyük ihtimalle gümrükden geçer fakat gümrükden geçse bile PTT Kargo bayramda çalışmıyor, yani en erken bayramdan sonraki bir gün gelecek.

Sana şunu diyeyim, bayram sonuna kadar büyük ihtimalle gümrükden geçer fakat gümrükden geçse bile PTT Kargo bayramda çalışmıyor, yani en erken bayramdan sonraki bir gün gelecek.
Biliyorum. Ben burada uçakla gönderim yapıldığını size izah etmek için gösterdim.

Türkiye'ye vardı, şimdi nasıl olacak, hangi kargo şirketiyle gelecek ve nasıl takip edeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Nasıl hangi ile vardığını falan kontrol edeceğim, sipariş kodu telefonuma mı gelecek?

Akko'dan sipariş verdim vergi çıkmaz değil mi? Çünkü bir sürü kişi vergi çıkmaz dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 8 Nisan'da Akko üzerinden klavye siparişi verdim, şuan bu şekilde.
Akkodan sipariş verdim vergi çıkmaz değilmi cinku birsuru kişi vergi çıkmaz dedi
Ürün eline ulaştığı zaman vergi çıkıp çıkmadığını söyler misin?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-15-01-28-48-692_com.android.chrome~2.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…