Yapay zeka ile para kazanma fikirleri

Benim arkadaş yapay zekadan kadın sesi çıkartıp kadın resmi çıkartıp dayıları dolandiriyordu. Baya ilerledi bu işler. Halledersiniz de. Ben ortaya maddi bir şey koymama taraftarıyım. O tişörtlerle ayrı para, baskıya ayrı para, satılmasına bekleyeceksin. Bı ton iş.
Arkadaşınızın kullandığı ses çıkartabilen yapay zeka hangisiydi acaba biliyor musunuz? 😃Denemek için baktığım yapay zekalardan ses çıkartanına denk gelmemiştim. Bir tek ücretli var bildiğim ama o da fazla profesyoneldi yanlış hatırlamıyorsam.

Hocam işin etiğinden bahsedeceksek sizin fikriniz de etik değil düşününce. O tür tasarımlar üreterek hayatını kazanan sanatçılar var sonuçta.
Tamam bende üreteceğim zaten. Başkasından çalmıyorum. Yapay zeka ile ürettiğin her resmin hak sahibi üreticidir.

Özellikle resim tabanlı yapay zeka araçlarını kullanarak bir şeyler yapmak istiyorum. İlk aklıma gelen tişört tasarımı yaptırıp onları da "teespring" gibi sitelerde satışa çıkarmak oldu. Bunun gibi yapay zeka aracılığıyla nasıl para kazanabilirim?

Bende fikir arıyorum sen buldun mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı