Yapay Zeka İşleri İçin Laptop Önerisi

threshold

Centipat
Malumunuz olduğu üzere Monster, Abra A5 v15.4.2, v15.4.1'leri üretmeyi durdurup (muhtemelen Ultra KÂR amacıyla) v15.4.3'ü (15.4.1'e Windows işletim sistemi eklenmiş hali) 700 TL fark eklemek suretiyle satışa sürdü. Buna rağmen gözümdeki favori fiyat performans laptoptu ama bugün itibariyle stok bitmiş. Peki Abra A5 V15.4.3 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook modeline karşın ne almalıyım sizce? Ne önerirsiniz? Şu PC(Huma H4 V3.1 14,0" İş Bilgisayarı | Monster Notebook), deep learning - yapay zeka işleri için uygun mudur(en fazla m&b Bannerlord oynarım..)

Malumunuz olduğu üzere Monster, Abra A5 v15.4.2, v15.4.1'leri üretmeyi durdurup (muhtemelen Ultra KÂR amacıyla) v15.4.3'ü (15.4.1'e Windows işletim sistemi eklenmiş hali) 700 TL fark eklemek suretiyle satışa sürdü. Buna rağmen gözümdeki favori fiyat performans laptoptu ama bugün itibariyle stok bitmiş. Peki Abra A5 V15.4.3 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook modeline karşın ne almalıyım sizce? Ne önerirsiniz? Şu PC(Huma H4 V3.1 14,0" İş Bilgisayarı | Monster Notebook), deep learning - yapay zeka işleri için uygun mudur(en fazla m&b Bannerlord oynarım..)

Abra'a a 5'i duyunca üzüldm ya bende taşınınca o laptopu alacaktım 6000 TL'ye bende zaten Win 10 anahtarı var 4-5 tane Abra A5 al bence daha mantıklı.

.
Buradan i7'li bir model al işin çözülür.

.
Buradan i7'li bir model al işin çözülür.
Hakkında şikayet göremediğim ve her alanın "iyi ki almışım" dediği bu bilgisayar hakkında ne düşünüyorsunuz? Casper-fobisi var da biraz :D
Abra'a a 5'i duyunca üzüldm ya bende taşınınca o laptopu alacaktım 6000 TL'ye bende zaten Win 10 anahtarı var 4-5 tane Abra A5 al bence daha mantıklı.
i7 - 9750h işlemcili olan pc'ler önceliğim olduğundan Blaster 5TN – Game Garaj bilgisayarını düşünmüştüm aslında. F/P olarak efsane. Bide malum 10. nesil i7, performans olarak henüz i7 - 9750h'a varamadı. Bundan dolayıdır ki(i7 9. nesil abra kalmadığı için) Abra a5 kapısı kapanmış oldu maalesef..

Son düzenleme:
Casper-fobisi var da biraz
Game Garajın soğutma sistemi hakkında bilgim yok. ben kullandığım ve test edebildiğim cihazları önermeyi tecih ediyorum.
Ve videoları izlerseniz casper in yeni serilerindeki soğutmayı gördüğünüzde içiniz tekrar ısınacaktır.

GameGaraj firması köklü bir firmadan geliyor zaten. Ve kuzenimde kullanıyor, görüşleri olumlu. Bizzat kullanmadım ama beğendiğine göre baya baya iyi olması gerek. (mızmızlanırdı istemediği bişey olsaydı pc de)
Sorunuz olursa sorabilirim pc hakkında.

Game Garajın soğutma sistemi hakkında bilgim yok. ben kullandığım ve test edebildiğim cihazları önermeyi tecih ediyorum.
Ve videoları izlerseniz casper in yeni serilerindeki soğutmayı gördüğünüzde içiniz tekrar ısınacaktır.

GameGaraj firması köklü bir firmadan geliyor zaten. Ve kuzenimde kullanıyor, görüşleri olumlu. Bizzat kullanmadım ama beğendiğine göre baya baya iyi olması gerek. (mızmızlanırdı istemediği bişey olsaydı pc de)
Sorunuz olursa sorabilirim pc hakkında.
Öncelikle nazik teklifiniz için çok teşekkür ederim. Almak istediğim bilgisayarın kullanıcısına sormak istediğim bir iki şey var tabi hem de sadece bir incelemesi olan bir bilgisayar hakkında... Casper mevzusuna gelince de hem teknik servis hem mal kalitesi bakımından iyi şeyler duymasam da bu, onun kötü olduğu manasına gelmez. ki muhtemelen son zamanlarda ayak uydurma adına kendini toparlamıştır ama yine de game garaj'a daha güvenesim var. Çünkü yeni ve YÜKSELMEYE ADAY olduğu için yamuk yapacağını sanmıyorum açıkçası.. son olarak ısınma sorunu ve ses sorunu hakkında sorarsanız çok iyi olur :D

Yeni konular

Geri
Yukarı