Yapı Kredi banka kartım elime ulaşmadı

Paper.C

Hectopat
Daha fazla  
Bir hafta önce Yapı Kredi'den vadesiz hesap açtım bankamatik kartının ne durumda olduğunu öğrenmek istiyorum şubeye geldiyse ben kendim gidip alacağım.

Şubeye boşu boşuna gitmek istemiyorum.
Bunun için arayabileceğim bir numara falan var mı ya da internetten şubenin numarasını bulup orayı mı aramam gerekli.

Bu banka işlerinde yeniyim pek bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bir hafta önce Yapı Kredi'den vadesiz hesap açtım bankamatik kartının ne durumda olduğunu öğrenmek istiyorum şubeye geldiyse ben kendim gidip alacağım.

Bunun için arayabileceğim bir numara falan var mı ya da internetten şubenin numarasını bulup orayı mı aramam gerekli.

Hocam ben uzun zamandır kart almadım bankalardan fakat size bir şekilde kurye takip numarası gelmesi gerekiyor. Eğer gelmediyse kartınız daha basılmamış olabilir.

Uygulamasından kontrol edebilirsin. Ayrıca mail geldiyse bankaya ulaştığında sana mail gelir.

Arkadaşlar herkese teşekkürler sorunum çözüldü internet üzerinden şubenin telefonunu bulup şubeyi aradım 1 gün daha bekleyip
Numaramı oradaki bir çalışana verdim kart ulaşınca aradı gidip aldım.

Konuyu kapatabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı