Yapı Kredi vs Garanti

• Konuyu başlatan karul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 455
6 aydır kart gelmiyor. 4. kez kargoya verildi. Arkadaşıma 3 günde gelirken benimkinden ses yok. Kargocu beni aramıyor. Kapıyı dahil çalmaya zahmet etmiyor. Sisteme iade giriyor. En sonunda arayıp küfür edeceğim. Sözleşmeli hesap olmak için 100 TL yatır diye bildirim geldi. Yatırdım sonradan 18 yaş gerekiyor dediler. Parayı geride çekemedim. Hepsi yetmezmiş gibi şimdi de sözleşmeli olmadığım için karşı tarafdan para alamıyorum.

Anneme de kart sipariş ettik 3 kere getirmediler aramadılar bile haklısınız benim de kartı ATM yutunca Papara'yı sözleşmeli kart alamadım ama hesap sözleşmeli olduğu için sıkıntı olmadı neyse garanti ya da Akbank kullanabilirsiniz.

Anneme de kart sipariş ettik 3 kere getirmediler aramadılar bile haklısınız benim de kartı ATM yutunca Papara'yı sözleşmeli kart alamadım ama hesap sözleşmeli olduğu için sıkıntı olmadı neyse garanti ya da Akbank kullanabilirsiniz.

Onuda çıkartıp çıkartamayacağım belli değil. Aileme en son bunu söylediğimde uğraşmamak için ek kart çıkarttılar. Oda kredi kartı olduğu için ATM'den para çekemiyorum. Herhangi bir harcama yaptığımda bildirim gidiyor. Parayı özgür bir şekilde kullanamıyorum. Sadece internet alışverişi ve POS makinesinde harcama yapacak olduktan sonra boşu boşuna neden yıllık kart ücreti ödeyeyimki? İnternet alışverişini babamın kartındanda yapabilirim. POS'dan ödeme yerinede nakit kullanırım.

Seneye Staj'a gideceğim için kart çıkartmak zorundayım. Ancak staj yapacağım yer sadece ziraat kabul ediyor ve bende devlet bankası istemiyorum. Staj için şimdiden çıkartacağım deyip staj zamanı yaklaşınca bu olmuyormuş deyip 2. kart olarak ziraat çıkartabilirim belki.

Onuda çıkartıp çıkartamayacağım belli değil. Aileme en son bunu söylediğimde uğraşmamak için ek kart çıkarttılar. Oda kredi kartı olduğu için ATM'den para çekemiyorum. Herhangi bir harcama yaptığımda bildirim gidiyor. Parayı özgür bir şekilde kullanamıyorum. Sadece internet alışverişi ve POS makinesinde harcama yapacak olduktan sonra boşu boşuna neden yıllık kart ücreti ödeyeyimki? İnternet alışverişini babamın kartındanda yapabilirim. POS'dan ödeme yerinede nakit kullanırım.

Seneye Staj'a gideceğim için kart çıkartmak zorundayım. Ancak staj yapacağım yer sadece ziraat kabul ediyor ve bende devlet bankası istemiyorum. Staj için şimdiden çıkartacağım deyip staj zamanı yaklaşınca bu olmuyormuş deyip 2. kart olarak ziraat çıkartabilirim belki.

Çıkartın hocam bende askeriyede staj yaptım orasıda ziraat kullanıyordu zaten banka kartı çıkartacaksınız pek dert etmeyin anakart olarak da kullanabilirsiniz.

Kampanya vs senin işine yaramaz kredi kartı kullanmıyosun hangi bankayı açsan okey şu an da en çok ATM garanti ve Akbank de var devlet bankası kullanmanı önermem ziraat halkbankası vb.
ATM uzaksa devlet kullanmak zorunda kalıyor bazen insan benim garanti var ATM uzak en yakın ziraat ve iş var hatta anlaşma ile PTT ATM si en yakın bana 10 dk ziraat ile PTT bir olduğu için daha avantajlı oluyor

Geri
Yukarı