Steam Yaptığım artwork nasıl olmuş?

Nasıl olmuş sizce? Kötü bulduysanız hareketsiz arkaplan önerirseniz daha iyisini yapabilirim. Hareketlide zorlanıyorum çünkü.

Gayet güzel durmuş hocam ama sağ en alttaki watermark çok belli olmasa da biraz inceleyince belli oluyor. Bence sıkıntı teşkil etmez. Bu arada önceki açtığınız konuda kalite vb hakkında konuşmuştuk ve gayet düzgün bir kalitesi var bunun. Karakterin sağ kolunun yarıdan kesilmesi dışında sıkıntı yok bence.

Steam profiliyle uğraşanların amacı ne arkadaşlar avatarmış yok arka planmış ? Bu kart, topluluk olaylarını hiç bilmiyorum. Daha önce takas alım satım falanda yapmadım profil öyle gizli duruyor. Oyun oynayıp çıkıyorum. Rozet mozet de hiç anlamıyorum. Neden insanlar sürekli bunlarla uğraşıyor bir hediye falan mı veriyor steam ?

Steam profiliyle uğraşanların amacı ne arkadaşlar avatarmış yok arka planmış ? Bu kart, topluluk olaylarını hiç bilmiyorum. Daha önce takas alım satım falanda yapmadım profil öyle gizli duruyor. Oyun oynayıp çıkıyorum. Rozet mozet de hiç anlamıyorum. Neden insanlar sürekli bunlarla uğraşıyor bir hediye falan mı veriyor steam ?
Hayır bir şeyleri süslemek çok eğlenceli ve girince profile güzel duruyor. Tek sebebi bu. Bir de level atlamanın vitrin verme, +5 arkadaş ekleme katkısı var.

Yani insanlar profillerine girip profillerini mi izliyorlar manzara izler gibi :D? Amaç ne yani onu anlamadım hocam.

İnsanların hobisi olan oyun kategorisinde kendi zevklerine göre profil dizmeleri level kasmaları inanılmaz eğlenceli arada bir inceliyorum profilleri ve gerçekten güzel işler var arkadaşın dediği gibi basit düşünürseniz anlarsınız konuyu.

Geri
Yukarı