Yaptığım edit nasıl olmuş?

Kusura bakma ama o kadar da kötü değil. Sen at edit de onu yorumlayalım dostum, o senin kötülüğün. Büyük ihtimal mesaj yazmak için yazdın, videoyu bile izlemedin 😤😡
İzledim ve eleştirdim daha da geliştirmen gerek. Ayrıca senden daha iyi edit de yapıyorum.

İzledim ve eleştirdim daha da geliştirmen gerek. Ayrıca senden daha iyi edit de yapıyorum.
Ayrıca yaptığın şey edit bile değil. Sadece videoya müzik koymuşsun.

Hocam boş verin. Editi tek bana gösterin. Videoyu silmişsiniz. Yardım forumunda boş kavga etmek gereksiz.

Bellingham'ın bir golüne sadece müzik eklemiş efekt yok geçiş yok.

Eleştiriye tahammülün yoksa bu işlere girmeyeceksin. Yarın bir gün beğenmeyenlere de küfredersin.

Ne eleştirisi kardeşim? Gayet de piyasanın üstünde bir edit. Ne editleri gördüm 100k beğeniye ulaşmış bu editin yanından bile geçemez. Çok biliyorsan kendin at editini göster herkese. Bu edite çok kötü diyorsan senin edit dediğin şeyi çok merak ediyorum. Allah'ım ya. Gel DC konuşalım istersen? Bir de utanmadan 0/10 diyorsun yemek programındayız sanki.

Ne eleştirisi kardeşim? Gayet de piyasanın üstünde bir edit. Ne editleri gördüm 100k beğeniye ulaşmış bu editin yanından bile geçemez. Çok biliyorsan kendin at editini göster herkese. Bu edite çok kötü diyorsan senin edit dediğin şeyi çok merak ediyorum. Allah'ım ya. Gel DC konuşalım istersen? Bir de utanmadan 0/10 diyorsun yemek programındayız sanki.
Piyasanın üstünde mi :). Milletle dalga geçmeyin edit görmesek anlayacağız.

Gel DC konuşalım istersen? Bir de utanmadan 0/10 diyorsun yemek programındayız sanki.
Bana uyar, ver discord adresini konuşalım.

Ya hocam buna edit mi diyorsun. Ben 200 edit tecrübesi olan adamım görüşümü söyledim çok istiyorsan discorda çağırıyorsun madem ismini ver.

Son düzenleme:
Editi görmedim ama madem o kadar iyiydi, piyasanın üstündeydi niye kaldırdın? Merak ettim açıkçası :D

Editi görmedim ama madem o kadar iyiydi, piyasanın üstündeydi niye kaldırdın? Merak ettim açıkçası :D
Hocam videoya müzik eklemiş alt tarafı.

Yorumlamamızı istiyorsun ve yorumlayınca da laf ediyorsun :). Bir de galiba küçükken senin her dediğini yapmışlar galiba, hiçbir olumsuz şeyi çekemiyorsun çünkü.

Son düzenleme:
Hocam videoya müzik eklemiş alt tarafı.

Yorumlamamızı istiyorsun ve yorumlayınca da laf ediyorsun :). Bir de galiba küçükken senin her dediğini yapmışlar galiba, hiçbir olumsuz şeyi çekemiyorsun çünkü.

Olumsuz istememekle ne alakası var hani sadece fotoğrafla slayt yaptın desen anlarım çok ama çok kötü ne? Hayır yani şurada şurada hatan var onun dışında biraz kendini geliştir desen anlarım gidip çok ama çok kötü demessin yorum yazacaksanda az mantıklı yaz.

İyiydi demedim piyasadaki çoğu edit afedersiniz aşırı kötü ve saçma sadece video çalarak bile 100k beğeni alıyor adamlar.

Geri
Yukarı