Yaptığım grafik işinde aldığım ücret nasıldır?

tunahan4321

Picopat
17 yasindayim. Adam diyor ki "Hazır çizimleri alıp baskıya uygun yani PDF formatinda kaydedeceksin, EPS yani Illustrator formatında hazır olarak çizime dönüştüren yapay zekalar var, onları kullan." diyor. Ben de onları kullanıp kendim düzeltiyorum, adam çizimin basitliğine göre değişir fiyat, diyor. Yapay zeka destekli yapıyorum, sıfırdan cizmiyorum. 100, 200 bazen 50-30 TL, 3 5 günde 4 5 iş olacak sana dedi. Ben de tamam dedim, aylık olarak şu anda 3 4 bin TL kazansam o parayı direkt gram altına yaptıracağım. Zaten ekstra olarak başka işler de alıyorum, çok iyi şu anda. Adam ayrıyeten video edit yaptıracak, post tasarımı yaptıracak ve mack op tasarımları yaptıracak. Onların parasini da ayrı alacağım. Lisede okuyorum dedim, keşke demeseydim ama demeden önce de aynı fiyatı vermişti. Belki daha fazla kazanırsın diye dusunmustum.

Son düzenleyen: Moderatör:
adam çizimin basitliğine göre değişir fiyat, diyor. Yapay zeka destekli yapıyorum, sıfırdan cizmiyorum. 100, 200 bazen 50-30 TL, 3 5 günde 4 5 iş olacak sana dedi. Ben de tamam dedim, aylık olarak şu anda 3 4 bin TL
Freelancer'lar ekmek bulamıyor şuan, dolandırılırsın.

Normalde böyle 30 liraya çalışmanı önermem ama anladığım kadarıyla sıfırdan bir şeyler yapmıyorsun hazır templateleri düzenler gibi bir şey yapıyorsun. İş hayatına yeni başlayan bir öğrenci olduğun için sana katkısı olabilir. Hem maddi açıdan 3 5 ve en önemlisi tecrübe olarak. Hem yapacak olduğun işlerle hem de piyasayı anlayacaksın. Video düzenleme post tasarımlarda özgün tasarımlar yapacaksan 50TL gibi fiyatı asla kabul etme bu arada.

Geri
Yukarı