Yaptığım Photoshop'lar sizce nasıl?

NessGhest

Centipat
Daha fazla  
Yaptığım fotoğrafların bazıları normal kullanım için bazıları ise YouTube için yaptım, daha profesyonel değilim ama ortalama yapıyorum daha da devamı geldiği zaman atabilirim sizce nasıl olmuş? (pek kusura kalmayın daha başlayalı 1-2 hafta oldu) ve yorumlamanızı/öneride bulunmanızı istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
YouTube için yaptığım projeler.

Pro.png

Kapak.jpg

Bu da normal(dahası var ama bulamadım)

MüqCar.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şey, bu YouTuber'larda oluyor ya biraz özendim diyelim hocam.😀
Bir yeri göstermediği için alakasız olmuş. Altına bir roblox karakteri (pro gibi gözüken) ve üstüne level 999 yazarsanız iyi olur.

Teşekkürler hocam, bu dediklerinizi dikkate alacağım, ve deneyimlisiniz sanırım sizdende bekleriz böyle şeyler 😃
Alakam yok hocam photoshopla 😁. İçerik tüketicisi olduğum için bu öneriler. Kapak fotoğrafına üretici tarafından değilde tüketici tarafından bakmak gerek sonuçta hedefiniz tüketiciler.

Yaptığım fotoğrafların bazıları normal kullanım için bazıları ise YouTube için yaptım, daha profesyonel değilim ama ortalama yapıyorum daha da devamı geldiği zaman atabilirim sizce nasıl olmuş? (pek kusura kalmayın daha başlayalı 1-2 hafta oldu) ve yorumlamanızı/öneride bulunmanızı istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
YouTube için yaptığım projeler.

Eki Görüntüle 2221744

Eki Görüntüle 2221740

Bu da normal(dahası var ama bulamadım)

Eki Görüntüle 2221743

Hocam öncelikle emeğine sağlık. Başlangıç için iyi fakat daha ileriye taşıman için bir iki öneride bulunacağım. Yaptığın tasarımlar bana göre pek tıklatmaya yönelik tasarımlar değil, daha yeni olduğun için bu bir sorun değil, fakat bunu geliştirmelisin. Örneğin ilk tasarımında yazı dışında, izleyiciyi videoya çekecek hiçbir detay yok. Valorant yazısını daha kontrast bir halde öne çıkartabilirsin, ve izleyiciye rank ile ilgili bir video sunacağın için orada yazdığın metine uygun şekilde görseller ekleyebilirsin, ve bu görselleri tıklatmaya yönelik oklarla (2. tasarımda kullandığın gibi) oklar ile süsleyebilirsin. Yazılar için de bir eleştiride bulunacağım, yazılara çerçeve eklemek yerine direkt yazıya kontur ekleyebilirsin. Aşağıdaki gibi.

1718488624299.png

Genel olarak diyeceğim şeyler bunlar, kendini geliştirmek istiyorsan günlük olarak tasarım denemeleri yap. İlk aşamada yapmak istediğin türde thumbnail hazırlayan YouTube kanallarının thumbnaillerinin aynısını yapmaya çalışabilirsin. Emeğine sağlık.

(birde İngilizce videolar paylaşacaksan, tasarımlarında İngilizce yazım kurallarına uymayı unutma.)

Geri
Yukarı