Yarın ilk defa mahkemeye çıkacağım

Paranın geri geleceğini düşünmüyorum zaten.Hatta adam ceza alır mı ondan bile şüpheliyim.Adam başka şehirde ben başka şehirdeyim yarın gelecek mi bakalım mahkemeye.

Heyecandan kendimi ifade edemezsem korkusuda var zaten :D
Ben de dolandırıldım ve senin gibi mahkemeye çıktım. Paramı da aldım adam cezaevine de girdi. Buradan okuyabilirsin.

Son durum nedir?

e-Devlet'ten baktım, Kasım'ın 16'sında mahkemede olmam gerekiyor. 20 gün bunu düşünmeden edemicem sanırım. Babasıyla gelecek büyük ihtimal. Daha önce hiç bu kadar tedirgin olmamıştım.

Ben de dolandırıldım ve senin gibi mahkemeye çıktım. Paramı da aldım adam cezaevine de girdi. Buradan okuyabilirsin.

Size nasıl ulaşabilirim? Detaylı konuşmak istiyorum daha önce avukat tutmadım ve avukat tutmak istiyorum.

e-Devlet'ten baktım, Kasım'ın 16'sında mahkemede olmam gerekiyor. 20 gün bunu düşünmeden edemicem sanırım. Babasıyla gelecek büyük ihtimal. Daha önce hiç bu kadar tedirgin olmamıştım.

Size nasıl ulaşabilirim? Detaylı konuşmak istiyorum daha önce avukat tutmadım ve avukat tutmak istiyorum.
Çok zamanım yok detaylı konuşamayız, adliyeye gidip avukat istiyorum derseniz devlet size ücretsiz 1 avukat tahsis ediyor. İsterseniz dışarıdan da ücretli özel avukat tutabilirsiniz.

Nasıl geçti kanka? Ben de 16'sında çıkacağım mahkemeye.

Merhaba yazını cevaplamayı unutmuşum. Öncelikle mahkemeyi kazandım. Benim heyecanım salona girince azaldı. Bir arkadaşın dediği gibi devlet bana da avukat atamış. Savcının sorduklarını cevapladım, savcı kaybettiğim miktarı sanıktan bana yollamamı istedi. Sanık parayı yolladı fakat avukatım zararın tam giderildiğini düşünmüyoruz diyerek o zamanın alım gücü ile şimdiki alım gücü aynı değil dedi. Sonraki kararda adli para cezası ve hapis cezası da verildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı