Yarış oyunu önerisi

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Şu an alınabilecek en iyi yarış oyunu hangisidir? Soru basit. Ancak bazı istediğim özellikler arasında tavsiye vermenizi rica ediyorum. Teşekkürler.

1) PC platformunda olmalı oyun.
2) Freestyle oynayabilme özelliği olmalı.
3) Grafikleri günümüz koşullarda tatmin etmeli.
4) Bütçe fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon 3 var şuan oynayabileceğin. NFS Payback de var.
Çıkacak oyunlarda Crew 2 ve Forza Horizon 4 var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forza Horizon 4 Tanıtıldı ve Fragmanı Yayınlandı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

The Crew 2 açık beta ön yüklemeye açıldı

Son düzenleme:
Forza horizon 3 şuanda 100 tl indirimde bence almak isteyenler kaçırmasın project cars 2 pistte geçiyor bildiğim kadarıyla.

Forza Horizon 4 ne zaman çıkacak? Ayrıca The Crew 2 ve Forza Horizon 3 arasında kaldım hangisi sizce? Son olarak şeyi söylemeyi unutmuşum. Modifiye etme var mı söylediklerinizde? Modifiyeli olmalı birde oyun.

Forza'da ayrıntılı modifiye seçeneği var ama The Crew 2'de öyle bir seçenek yok. Verdiğim linkten açık betaya katılın oyunu test edersiniz.
Forza Horizon 4'ün çıkış tarihi Xbox Türkiye Twitter hesabında 2 Ekim diyor.
Ben Forza 3 diyorum.

Vaktin var ise The Crew 2 gelicek onu beklemeni öneririm

Forza horizon 3 çok ayrıntılı bir modifikasyon sahip lastik basıncından süspansiyon sertliğine camber ayarından vites aralıklarından tutun vs birçok şey yapılabiliyor motor modifiyesi çok detaylı videolarını izlemeni tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…