Yarış oyunu tavsiyesi

LilMac

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, işletim sistemim Windows 7, Forza Horizon 4 dışında, çok da sistem gerektirmeyen yarış oyunu önerilerinizi bekliyorum. Daha çok 2013-2020 yılları arasında çıkan oyunlar önerirsiniz sevinirim.

Assetto Corsa olabilir

Merhaba, işletim sistemim Windows 7, Forza Horizon 4 dışında, çok da sistem gerektirmeyen yarış oyunu önerilerinizi bekliyorum. Daha çok 2013-2020 yılları arasında çıkan oyunlar önerirsiniz sevinirim.
Sokak yarışı olarak ücretsiz Asphalt 9 var. Ama Asphalt'da ki yarışlar bir NFS etmiyor be. En düşük ayarlarda oynayabilirsin. Ben 3200U APU sistemde en yüksek ayarlarda 60 FPS oynuyorum.

Steam üzerinde Yarış indirimleri vardı. Assetto Corsa, Crew, NFS gibi bir çok yarış oyunları indirimde oradan inceleyebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…