Yaş ilerledikçe zaman neden daha hızlı geçiyor gibi olur?

21 yaşındayım ve 2019'dan sonrası benim için biraz fazla hızlı geçti. Bunda pandeminin de etkisi vardı tabii ki ama zamanında herkesin söylediği benim inanmadığım bir olaydı bu. Sizde de oluyor mu nedenleri ne? 15 yaşındayken zaman daha yavaştı sanki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

21 yaşındayım ve 2019'dan sonrası benim için biraz fazla hızlı geçti. Bunda pandeminin de etkisi vardı tabii ki ama zamanında herkesin söylediği benim inanmadığım bir olaydı bu. Sizde de oluyor mu nedenleri ne? 15 yaşındayken zaman daha yavaştı sanki.
Hayatta 18 yaşına kadar zor gelirsin ama sonrası akar gider.

Ohoo daha birşey görmedin. Şuan normal seyrinde giden bir araba yerine, hızlı giden bir Süpersport'a binmiş gibisin ama asıl 30'dan sonra dragster'a geçicen.

SPEED-DEMON-JET-DRAGSTER-AT-CALDER-PARK-main-nw.jpg

40'dan sonra ne oluyor bilmiyorum. Ben 39'um ve bu yaşta sabit kalmayı planlıyorum :p

Çocukken büyümek için çabalıyorduk, büyüyünce de küçülmek istiyoruz.

Çocukken sorun yoktu ama büyüyünce sorumluluklar ve uğraşlar arttı. Hayatla mücadele ederken zaman hızlı akmaya başladı.

Ohoo daha birşey görmedin. Şuan normal seyrinde giden bir araba yerine, hızlı giden bir Süpersport'a binmiş gibisin ama asıl 30'dan sonra dragster'a geçicen.

Eki Görüntüle 1583172

40'dan sonra ne oluyor bilmiyorum. Ben 39'um ve bu yaşta sabit kalmayı planlıyorum :p
Ben de 20 yaşımda takılı kaldım bir an önce büyüyeyim istiyorum :D

Geri
Yukarı