Yaşadığınız paranormal olaylar nedir?

Üniversite de alkollü iken namaz kılan arkadaşların odasında yatmıştım.
Gece gözümü açtım 60 yaşlarında bir kadın kapının önünde durmuş bana bakıyordu.
Kalkmaya çalıştım kımıldayamadım. Konuşmaya çalışıyorum konuşamıyorum. İçerideki arkadaşların konuşmasını duyabiliyorum. Ama ben konuşamıyorum tek çıkarabildiğim "ıııh ıhh" sesleri. 5 dk böyle geçti. Yatağın demirinin soğugunu bile hissediyordum ama hareket edemedim. En son derin bir nefes alıp yataktan fırladım.
Yarım saat arkadaşlara sövdüm "niye bakmadınız "diye. -"biz emir yine uykusunda sayıklıyor" sandık dediler.

Benim yok ama halamın var camdan beyaz sakalı bir dede görmüş dişleri vs beyazmış 3 defa görmüş sonra annesine anlatmış o günden sonra bir daha görmemiş sonra babaannem halamı dövmüş o evin bereketi diye

Gece 12'de dışarı çıkmıştım. Sinirliydim, kapıda oturuyordum. Bir anda etrafımda elektrik çarpması gibi şeyler dönmüştü. Bende tabi çığlığı bastım. Herkes koşumuştu yanıma.

Ben raporlamadım ancak konu sahibi size yaşayıp yaşamadığınızı sormuyor. Yaşadıysanız ne yaşadınız diye soruyor. Boş mesaj atmaya gerek yok.

Gece kalkmıştım ranzada üste yatıyorum yattığım taraf direk kapının oraya bakıyordu. Birden duvarin oradan beyaz bir şey geçti. Işık değildi perde ışığı geçirmeyen greenscreen perdeler gibiydi en son su içtim odama geri dönerken gözlerim karardi duvara çaptım. Bir 5 dakika göremedim ağladım sızladim kimse gelmedi en son gözüm hafif açıldı hemen yatağa doğru atıldım uyumak için kendimi zorladım. Sabah aileme sorduğumda biz bir şey duymadik demişti halbuki odam hemen onlarin yan odası.

Küçükken evde sürekli biri bana çağırdığını duyuyordum. Anneme sorduğumda hayır kimse çağırmadı diyordu.

Saat gece yarısından sonra bilmem kaç ama 2-4 arası birşeydir muhtemelen nerden anladın diye soracak olursanız benim annem asla gece 2'den önce uyumaz ve ben de genelde kapım açık uyurum. Uyanmıştım ama niye uyandığımı bilmiyorum. Sonra tekrar uyumaya çalıştım ama balkondan ayak sesleri geliyor (Odamda balkon var). Önce ayak sesi mi ve benim balkonumdan mı geliyor diye emin olmak için biraz dinledim. En sonunda her ne kadar korkmuş olsam da cesaretimi toplayıp baktım ve balkonda ablamı gördüm. Balkonda yürüyordu. Benim baktığımı görünce de camı tıklatıp gülümsedi. Sonra ben de gülümseyip yavaşça kafamı yastığa koydum ama biraz korkmuştum. Her ne kadar uzun sürse de uyumayı başardım. Sabah kalktığımda ablamın gece 2'de arkadaşının evindeki storysini gördüm. Anneme de ablam uyuyor mu diye sorduğumda ablan bu gece arkadaşında kaldı dedi. Aileme anlattığımda ise rüya görmüşsündür dediler ama cidden rüya değildi .

Uyurken ne olduğunu biliyorum.

Zaman durmuyor arkadaşlar hızlı bir şekilde akıyor.
Söyle akşam uyudum ama gözlerim açık uyumuşum.
Babamın gelip namaz kılıp bana bakmasını aşırı hızlı izledim.
Onsan sonra hızlı bir şekilde gunes doğdu ve hareket edebildim.
Babama sordum gece gelip odada namaz kılıp bana baktın mı? Diye. Evet dedi gözün açıktı dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…