Yasal anime izlenebilecek bir yer var mıdır?

FT32566

Hectopat
Netflix'te bildiğim kadarıyla az anime var. Baska bir site buldum ama Türkçe altyazı desteği yoktu. Animeyi legal izleyebileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan hapse girenmi olur merak iste bir yerde duyduydum.
Bilmem bu forumda her turlu insan var.
O legal olarak belirtilen platformlarda sadece belirli basli animeleri gorursun. Buzdaginin sadece gorunen kismi. 4 5 yildir anime izlemiyorum ama platformlarin cok degistigini dusunmuyorum. O bahsettiniz illegal yerlerde onunuze konulani degil de istediginizi izlersiniz. Bircok ceviri grubu bilinmeyen, kenarda kosede kalmis anime/mangalari cevirir. Izlemek isteyip de cevirilmemis bir anime bulmaniz neredeyse imkansizdir. Boyle bir durumda bile istekte bulunarak o animeleri cevirttirebilirsiniz.

Buz dağının bile %10'u falan görünüyor, bu platformlardaki anime sayısı %0,1 falan tahminimce.

Bu arada Netflix çevirisi yer yer iyiyken yer yer çok kötü oluyor. İzleyecek arkadaşlara duyrulur.

Buz dağının bile %10'u falan görünüyor, bu platformlardaki anime sayısı %0, 1 falan tahminimce.

Bu arada Netflix çevirisi yer yer iyiyken yer yer çok kötü oluyor. İzleyecek arkadaşlara duyrulur.

Bende Amazon video var Prime Gaming'im olduğu için ama gram güzel animesi yokmuş be.

Hocam legal, illegal dediğiniz siteleri tam anlayamadım. Ben direk animenin ismini Google'da aratıp tanıdık gelen bir site bulup izliyorum. Şimdi illegal bir şekildemi izliyorum ben?

O tür şeylerden aşırı fazla nefret ederim o türlerden dororo yu bilmiyorum gerçi ona bir şey diyemem.

Hocam Banana Fish'i bende sevmem fakat Dororo bayağı iyi zaten fan kitlesine göre bir varsayım yaptım Amazon Video'da genel olarak Banana Fish ve Dororo izleniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…