Rehber Yasal bir şekilde müzik satın alma (FLAC, WAV, AIFF, MP3)

Doğru hocam atarken hiç dikkat etmemiştim kusura bakmayın. Ancak ben Kbps ayarını hiçbir yerde görmedim. Şu anki haliyle aynı 1000KBPS sesini verir mi?

Doğru hocam atarken hiç dikkat etmemiştim kusura bakmayın. Ancak ben Kbps ayarını hiçbir yerde görmedim. Şu anki haliyle aynı 1000KBPS sesini verir mi?
Verir hocam ama sen hissedemezsin. Ha ne avantajı var, ses kalitesi çok iyi hani bazı MP3'ler vardır böyle normal kulaklıkla bile hissedersin o kalitesizliği. Heh işte FLAC'ta da böyle bir şey yok ekipmanın olmasa bile kaliteli ses alıyorsun.

Hocam Android için en iyisi bu mu? Huawei music kullanıyorum ben telefonun kendi uygulaması. Değiştirmeli miyim?
Huawei Music'te iyidir ama hiçbiri bir Poweramp etmez hocam. Yüksek bit ve khz hızları desteklemesinden tut, yeryüzünde ki tüm ses formatlarını da destekliyor. Ayriyetten özel kişiselleştirmeler, keza kendi arayüzü de inanılmaz kullanışlı. Yerleşik EQ'ı da piyasada Dolby ve Viper ile birlikte en kaliteli EQ. Ses kaybı yaşamadan çalışıyor. Hiç kullanmadıysan 7 günlük deneme süresi var, kullanmanı tavsiye ederim.

Önümüzdeki ay elektronik müzik festivalinde DJ olarak performans göstereceğim. Siteden almam gereken birkaç parça var, kart bilgilerimi eksiksiz girmeme rağmen satın alamadım sizce neden sorun yaşıyorum? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Teknik bir problem olabilir hocam. Ben hiçbir sitede sıkıntı yaşamadım. Ayrıca hangi siteden bahsediyorsun?

HDTracks gibi yerlerde eklenebiir listeye. Qobuz'u deneyebilirsiniz, 3.parti programlarla satın almanıza da gerek kalmıyor. Apple'a dönersek, DRM'siz bırakmıyordur büyük ihtimalle. Ne var ki, Apple'ın DRM'i diğer drm'lerden farklı ve aşılması zor. Bu da piyasada neden fazla ALAC ripleri gezmediğini anlatıyor. Yine de denemek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…