Yasal olarak ücretsiz oyunlar nasıl elde edilir?

Rhythmize

Picopat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar aldım ve oyun oynamak istiyorum. Oyun fiyatları çok pahalı bilgisayarımı virüs vb. olaylardan korumak için korsan oyun olayına da bulaşmak istemiyorum. Yasal ve güvenli yollardan ücretsiz veya ucuza nasıl oyun alabilirim? Bildiğiniz siteler ve uygulamalar hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Ücretsiz oyun veren bildiğim sadece Epic Games Store var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Xbox PC Game Pass aboneliği.

Üyelik sistemleri, ucuz keyler veya indirimli bakiyeler ile oyunları daha düşük fiyatlardan alabilirsiniz. Amazon Prime gibi ücretsiz oyun veren üyelikleri de kullanabilirsiniz.

Xbox Game Pass al.

Game Pass kullan, aylık abonelik veya yıllık al. Oyunlar uzun bir süre sende kalır.

Game Pass zamlanmadan önce 3 yıllık veya 1 yıllık abone alma olayları vardı. Zam sonrası hala uzun süreli abonelik alınabiliyor mu bilginiz var mı?

Üyelik sistemleri, ucuz keyler veya indirimli bakiyeler ile oyunları daha düşük fiyatlardan alabilirsiniz. Amazon Prime gibi ücretsiz oyun veren üyelikleri de kullanabilirsiniz.
Amazon prime’de kayda değer bir şey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…