Yaşınıza uygun olmayan oyun oynadınız mı?

Tunca Arslanvari oyun oynadığım için en çocukça oyundan bile neler çıkarırım. Yani PEGI ibaresi benim için bir şey ifade etmiyor.

Hele sen bir Mortal'a gel de sonra gör vahşet nasıl oluyormuş.
Manhunt 2'de vahşetin yanı sıra psikolojik korku da vardı. Oyun dünyasındaki en psikopat oyun olabilir Manhunt. Zaten birçok ülkede yasaklı, artık nasıl bir şey olduğunu siz hayal edin.

Bolca yaşıma uygun olmayan oyunlar oynadım.
Not: 13 yaş altının hesap açması yasaktı yanlış hatırlamıyorsam burada.

Çocukluğumun travması, Manhunt 2...

11 yaşında ilk oyununu arkadaşlarla oynamıştık. Fena bir oyu cidden. 2 sene sonra da kendim 2. oyunu oynamıştım.
Manhunt 2'de vahşetin yanı sıra psikolojik korku da vardı. Oyun dünyasındaki en psikopat oyun olabilir Manhunt. Zaten birçok ülkede yasaklı, artık nasıl bir şey olduğunu siz hayal edin.
Geriyor adamı oynarken.

İstersen konu açayım hangi oyun daha feci diye.

12 yaşındayım GTA 5 (+18), PUBG Mobile (+16) ve CS:GO (+16) oynadım.

Ben 11 yaşımda olmama rağmen bolca kan ve vahşet içeren CoD Black Ops 1-2 ve Waw'ın zombi modlarını hep oynarım. Siz hiç yaşınıza uygun olmayan oyun oynadınız mı? Oynamayan yoktur herhalde.

Yaşıma uygun olan bir oyun oynadığımı hatırlamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…