Yaşınıza uygun olmayan oyun oynadınız mı?

Oynadım tabii. Oynamayan yoktur zaten? PEGI uyarılarına dikkat eden mi var? Ben hiç düşünmüyorum ki düzgün eğitim almış birinin oyundaki ögelerden etkilenip adam öldüreceğini.
Hocam benim bi' arkadaş var ciddiye alıyor.

Ben 11 yaşımda olmama rağmen bolca kan ve vahşet içeren CoD Black Ops 1-2 ve WaW'ın zombi modlarını hep oynarım. Siz hiç yaşınıza uygun olmayan oyun oynadınız mı? Oynamayan yoktur herhalde.
Sanırım hep yaşıma uygun olmayan oyunlar oynadım. Genelde +13 ve +16 oynarım ama arada +18 de oynuyorum. (Hemen c*nsellik algılamayın, kan şiddet olduğu için +18.)

Ben 11 yaşımda olmama rağmen bolca kan ve vahşet içeren CoD Black Ops 1-2 ve Waw'ın zombi modlarını hep oynarım. Siz hiç yaşınıza uygun olmayan oyun oynadınız mı? Oynamayan yoktur herhalde.

Ben cinsel bir oyun oynamıştım hikayesi güzeldi.

Gerçekten ciddiye alan varsa da kendinden şüphe ediyordur zaten.
Tutup da 7-8 yaşlarındaki birisi +13 veya +16 oynarsa etkilenir ama. 11-12 yaşlarından sonra pek etki etmiyor ama 12'den öncesi etkileniyor.

Afedersiniz internette +18 oyun oynayıp bunu kardeşinde deneyen bir çocuğun haberini görmüştüm.

Adını hatırlamıyorum bulursam yazayım sana Türkçe yama da indirdim hem annesiyle hem kızıyla ilişki de bulunuyorduk hikaye başında komşu kızı kapıda kalıyor eve alıyoruz gidiyor koltukta kız uyuyor falan.

Gerçekten ciddiye alan varsa da kendinden şüphe ediyordur zaten.

1) Cinselliği sansürlemene gerek yok, ayıp bir şey değil.
2) Cinsellik olsa ne fark edecek ki? Doğamızda olan bir şey sonuçta.
Nedendir bilmiyorum ama ülkemiz insanı +18 izleyince adam ödürmüş gibi muamele ediyor.

COD oynadım.

Küçük olduğum için bana biraz ağır gelmişti adam vurmak, kan vahşet vs. vs. Hatta bir defa yatarken abimin gölgesini görüp canavar sanıp deli gibi bağırmıştım

Yaşımıza uygun olan oyun bulmayacak çalışacaksak gidip Minecraft ve Bebek giydirmece oynayalım. Hiç bir oyun yaşımıza uygun değil ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…