Yatak Önerisi ve Yatak alırken nelere dikkat etmeli?

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Arkadaşlar yakın zamanda yatak alacağım aklımda 3 firma var. Bu firmalar hariç önerdiğiniz bir firma ve yatak modeli var mıdır? Düşündüğüm firmalar Bellona, Yataş ve İstikbal.

İstikbalden 8-9 sene önce hem baza hem de bilgisayar masası almıştım ve hala kullanıyorum bana mısın demediler fakat yatak konusunda nasıldır bilmiyorum. Bu arada bel ve sırt kısımlarım da ağrılar arttı.

Geçen sene MR'da bunlar çıkmıştı "Lomber lordoz hafif düzleşmiştir. Açıklığı sağa bakan hafif rotoskolyoz görülmektedir. "
Doktor "ameliyat olmaya gerek yok" demişti ve bir şey de söylememişti direk "gidebilirsin" demişti. Bu sene pandemiden dolayı gidemedim tekrar kontrole.

Kısacası nasıl bir yatak almalıyım ve nereden? Şimdiden teşekkürler.

Hepsinin showroom'una gidin. Oradaki elemanlar size öneriler de bulunur. Gidip yataklara yatın rahatlığını kontrol edin. Virus öldüren yatak, elektriğini çeken yatak vs. gibi değişik ozelliklere sahip yatakları eğer ki (yatağını) çarşafla kullanacaksanız almayın. Çünkü özelligi bir işe yaramaz.
Ben istikbal yatak kullanıyorum. Çok da memnunum oldukça rahat. Bence yataş veya istikbal'den bir yatak alın. Yatak alımı tamamen kişiseldir ve belli bir kural yoktur. Bence gidip kendiniz deneyerek almalisiniz.
Bazı forumlarda daha çok görüş bulabilirsiniz. ( DH, kadınlar kulübü, kızlar soruyor)
Ayrıca şurayı inceleyebilirsiniz:

Hepsinin showroom'una gidin. Oradaki elemanlar size öneriler de bulunur. Gidip yataklara yatın rahatlığını kontrol edin. Virus öldüren yatak, elektriğini çeken yatak vs. gibi değişik ozelliklere sahip yatakları eğer ki (yatağını) çarşafla kullanacaksanız almayın. Çünkü özelligi bir işe yaramaz.
Ben istikbal yatak kullanıyorum. Çok da memnunum oldukça rahat. Bence yataş veya istikbal'den bir yatak alın. Yatak alımı tamamen kişiseldir ve belli bir kural yoktur. Bence gidip kendiniz deneyerek almalisiniz.
Bazı forumlarda daha çok görüş bulabilirsiniz. ( DH, kadınlar kulübü, kızlar soruyor)
Ayrıca şurayı inceleyebilirsiniz:
Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı