Yavaş Otel İnterneti

Tunaaslan

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Bu sıra otelde kalıyorum ve ben sıklıkla oyun oynayan bir insanım ve otelin interneti berbat. 1 hafta kalacağım ama nasıl? Bu yavaş internetin nedeni ve çözümü varsa söyleyin çok sıkıntıdayım.

20180826234057_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anında iyileştirme için çok şansın yok. Telefona veri paketi alıp kullanabilirsin, kotayı izleyerek.

Bunun dışında uzun vade için benim yaptığımı yapabilirsin: Google Haritalar, Tripadvisor ve Foursquare'de otele bir yıldız verip internetin bu durumunu anlatabilirsin...

Genelde çok kişi girdiği için herkese sınır koyuyorlar diye biliyorum. Çok defa çeşitli otellere gittik, hepsinde durum aynı. Recep abinin dediğini yapman faydalı olabilir.

Speedify, gecikmenizi çok az artırarak yardımcı olabilir. Combo olarak sonuçları meçhul ancak Speedify + WTFast olarak deneyebilirsiniz (ki kulağa çok mantıklı gelmiyor). Tabi biraz maliyetli olacaktır. Belki ethernet çekmeniz gibi bir durum söz konusu olabilir. Ya da en azından modeme çok uzak oluşunuz etkiliyor olabilir. Onun dışında altyapı iyi olsa bile kurulumda bir sıkıntı varsa sizin müdahale etmenize izin vereceklerini sanmıyoruz ve pek fazla yapılabilecek bir şey kalmıyor açıkçası.

Bende yeni döndüm Kemer'den. Queen's Park Göynük'te konakladım. Oranın interneti de dediğiniz gibi inanılmaz yavaştı. Konuştuğum zaman da yapabilecekleri bir şeylerinin olmadığını söylediler. Zaten bunu biliyordum. Ben sadece kulaklarına su kaçırmak istedim. Kaçmış mıdır? Sanmıyorum, umursamazlar bile. Hotel dopdolu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı