Yaya Geçidinden Geçerken Motor Çarpması

Şerefsizi şikayet etmelisin. Bir aracın solunda giderken ışıklarda ve yaya geçitlerinde her zaman sağdaki araçtan daha yavaş olmalısın. Zaten öncelik sende birde üste çıkmaya çalışmış. Allah korusun canına mâl olabilirdi.

Bu akşam karakola gittim, şikayette bulunacaktım. Adli tıp raporu istendi, vaktim dar olduğu için ve sonucuna değmeyeceği için şikayette bulunmadım.

Edit: Herkese değerli mesajları için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bugün bisikletimle yaya geçidinden geçerken bir minibüs geçmem için yol verdi. O sırada minibüsün sağından yaklaşık 50 km/s ile giden bir motor ben yaya geçidinin ortasındayken bisikletime çarptı ve ezdi. Çok şükür bana bir şey olmadı ama adam ben toparlanmaya çalışırken üste çıkarak sen ne yapıyorsun dedi. O sırada olayın şokunu atlatamamıştım ve plakasına bakamadım, çünkü son hız kaçtı gitti oradan. Etraftaki kameralar üzerinden şikayette bulunsam haklı çıkar mıyım? Ve son bir rica: Arkadaşlar lütfen yaya geçidindeki yayalara, bisikletlilere dikkat edin.
En yakın zamanda şikayet etmen en mantıklısı olur. Kesinlikle ceza yiyecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı