Yayın İçin İnternet Sağlayıcısı Tavsiyesi

Buradan sorgulayın kaç çıkıyorsa Türk Telekom size en fazla onu verebilir.
Nedense bizim evi görmüyor bu sistemler ev telefonu girmeden müstakil ev olduğudan dolayı dairede seçenek çıkmıyor aynı sokaktaki dairelerden birisinden çıkan sonuç bu:

12.jpg

Nedense bizim evi görmüyor bu sistemler ev telefonu girmeden müstakil ev olduğudan dolayı dairede seçenek çıkmıyor aynı sokaktaki dairelerden birisinden çıkan sonuç bu:

Eki Görüntüle 388248
Gayet iyi hocam. Bina içi kablolamanız iyiyse çıkan hızı alabilirsiniz. Fakat anladığım kadarıyla evinizde telefon ankastresi olmadığından size direkten kablo ile geliyor internet. Eğer öyleyse 50 Mbps tanımlamak daha stabil olabilir bu durumda.

Gayet iyi hocam. Bina içi kablolamanız iyiyse çıkan hızı alabilirsiniz. Fakat anladığım kadarıyla evinizde telefon ankastresi olmadığından size direkten kablo ile geliyor internet. Eğer öyleyse 50 Mbps tanımlamak daha stabil olabilir bu durumda.

Evet bize direk o siyah kablo geliyor cat6 kablo kullanıyorum. Şu bölgesel arıza sorunları var diyerek nisan sonuna kadar bekletiyorlar düzeltirlerse gidip vdsl geçmek için başvuru yapacam. Sağolasın yardımın için. Konu sahibi arkadaşda kusura bakmasın araya kaynamış gibi oldum :)

Evet bize direk o siyah kablo geliyor cat6 kablo kullanıyorum. Şu bölgesel arıza sorunları var diyerek nisan sonuna kadar bekletiyorlar düzeltirlerse gidip vdsl geçmek için başvuru yapacam. Sağolasın yardımın için. Konu sahibi arkadaşda kusura bakmasın araya kaynamış gibi oldum :)
Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Başka sorunuz olursa çekinmeden yazabilirsiniz.

Bu arada @Doğukan Ürker Türknet'e başvuru yaparken bu link üzerinden başvuru yaparsanız ya da UFW18AB51FDJ davet kodunu kullanırsanız 1 ay bedava kullanabilirsiniz.

Bu arada @Doğukan Ürker Türknet'e başvuru yaparken bu link üzerinden başvuru yaparsanız ya da UFW18AB51FDJ davet kodunu kullanırsanız 1 ay bedava kullanabilirsiniz.
Kullanırım.

Hocam Merhabalar. Bu konu ile alakalı bir kaç soru sormak istiyorum. VDSL ile yayın yapmanın çok zor olduğunu, yayında sürekli drop, oyunda ise ping sorunu yapacağı söyleyenler var. Şahsen 3K upload ile 2K Bitrade yayın veriyorum, yayında bi sorun olmasa da oyun içi pingim artıyor. Uzun süredir TurkNet'in Aktif Altyapısın'da bulunan büyük bi yayıncı VDSL üzerinden 10K upload alarak sorunsuz bi şekilde 6-8K bitrade ile yayın yapabiliyor. Hatta yayındayken bile birçok normal kullanıcıya göre daha iyi ping değerlerine sahip. Bu kişi drop, ping sorunu yaşamazken biz neden bu sorunları yaşıyoruz VDSL'de? Bu konuda bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Bende tahmini hız 81 Mbps çıkıyor arkadaşlar, aslında yayın açtığım için upload çok önemli. kısa zaman sonra TTNET aboneliğim bitiyor. Sizce hangi ISS firmasına geçmeliyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı