Yayın için kamera önerisi

Ben Canon 200D kullanıyorum. Capture karta gerek yok. Canon'un sayfasından Webcam yazılımını indirince kabloyla Webcam olarak kullanabiliyorsunuz. Bilgisayara bağlamanız yeterli.

Görüntüyü baştan aşağı değiştirebiliyor capture Card, yanılıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada ucuz capture kartlar çok çabuk bozuluyor, pek önermiyorum.

Teşekkür ederim iyice araştıracağım tabi bu konu ile ilgili. Çok yüksek kameralara 8-9 bin TL vermeme gerek var mı sizce sadece yayın için? Aradığım şey bookeh efekti zaten.
Bokeh efekti diyaframla ilgili bir durum yani diyaframı 1.8-2 gibi olan bir lens almanız lazım. 3.5 diyaframla istediğiniz görüntüyü elde etmeniz biraz daha zor. Rtx ekran kartınız olsaydı nvidia broadcast uygulamasıyla yapay bokeh efekti verebilirdiniz.

Görüntüyü baştan aşağı değiştirebiliyor capture Card, yanılıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
o masrafa girmesine gerek olduğunu düşünmüyorum birde 4k kalitede yayın yapacağını sanmıyorum
Gecikme oluyor mu hocam?
bende olmuyor. youtube a canon webcam uygulaması yazarak Mert Gündoğdu ya da Kutay Kösem'in videolarını izleyebilirsiniz.

Birde yayınlarınız 2-3 saat sürecekse dummy battery almanız lazım çünkü bu modeller bilgisayardan güç almıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı