Yaz ayında sistemlerde indirim olur mu?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Biliyorsunuz ki okulların kapanmasına az kaldı ve yazda artık başlayacak. Ben yeni sistem toplamayı düşünüyorum. Ama daha yeni yeni sistem toplamalara bakındığım için yaz aylarına ne zaman indirim geliyor bilmiyorum. Sinerji, İncehesap, İtopya gibi sitelerde ne zaman indirim geliyor yaz aylarında bilginiz var mı?

Merhaba. Biliyorsunuz ki okulların kapanmasına az kaldı ve yazda artık başlayacak. Ben yeni sistem toplamayı düşünüyorum. Ama daha yeni yeni sistem toplamalara bakındığım için yaz aylarına ne zaman indirim geliyor bilmiyorum. Sinerji, İncehesap, İtopya gibi sitelerde ne zaman indirim geliyor yaz aylarında bilginiz var mı?

Olur ama şu an bilen sistemlerin fiyatı pahalanmaya başladı 3 hafta 13kya aldıgım sistem şimdi 18k olmuş.

Önümüzde seçim var evet indirim olur ama olsa bile en fazla şu anki fiaytına düşsün hadi ki kaldı ki bana imkansız geliyor yine de sizin bileceğiniz iş Türkiye'de bir şey satın alacaksan asla yarına bırakmayacaksın aynı fiyatta asla bulamazsın.

Kısaca şöyle söyleyeyim şu anda 15K'lık sistem yazın 20k olur karne indirimi ile 18k iner yani genel olarak bakılırsa indirim değil zamlı alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı