Yaz için oyun tavsiyeleri

601.912hmet

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 (Silverstone Kr-03)
Gigabyte Aorus GTX 1080Ti Xtreme
G.Skill Ripjaws V 16+16 3600
MSI B550M PRO-VDH WiFi
Samsung 860 Evo 500 GB SATA 3
Samsung 970 Evo Plus 1 TB NVMe
Thermaltake Smart 700W RGB 80+
Lian Li Lancool 205M Mesh (+2 Aerocool 120 ARGB)

1. Samsung Odyssey G3 27" 165Hz
2. Philips 192E 19.2" 60hz 768p

Logitech Extreme 3D Pro

Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Meslek
Öğrenci
RAM
G.Skill 16+16 3600
SSD veya HDD modeli
970 Evo Plus
Ekran kartı
1080Ti 11G
Anakart
MSI B550
İşlemci
5600
Steam yaz indirimlerindeyken bir türlü Technopat hesabıma girememiştim. Yeni sistemi sonunda topladım fakat yıllarca ATI HD4850/i3-2120 sistem kullanmış olmanın getirdiği bir vizyonsuzluk var, elimin altında her oyunu açacak bir bilgisayar var ama ben Need for Speed Undrenground 2, GTA San Andreas, en düşük ayarlarda ETS 2, Farming Simulator 2017 falan oynamaya alışmışım. Aklıma oynayacak oyun gelmiyor, Epic Games A Plague Tale: Innocence'i bedava vermişti onu bitirdim (harika bir oyundu) şimdi 2. oyununu Requiem'i almak istiyorum. Yeni sistemin tadını çıkarabileceğim başka ne önerirsiniz?

Mars First Logistics diye bir oyun var hocam tek kişi geliştiriyor.Beni 30 saat üstü oyaladı arada girip oynuyorum bir bak istersen

Hikeye odaklı oyun için Epic'ten alacaksanız Detroit Become Human öneririm. Normalde RDR2 falan denebilirdi ama fiyatlar malum. İndie kafasında oynamalık hem hikaye aksın hem zaman geçsin dersen eski klasiklerden Undertale ve omori var. Eğer Game Pass almayı düşünürseniz EA Play ile gelen Battlefield serisini ve Dead Cells'i öneririm.

Aslen çok fazla oyun var ancak ne tarz sevdiğinize göre güncelleme yapabilirim.

Hikeye odaklı oyun için Epic'ten alacaksanız Detroit Become Human öneririm. Normalde RDR2 falan denebilirdi ama fiyatlar malum. İndie kafasında oynamalık hem hikaye aksın hem zaman geçsin dersen eski klasiklerden Undertale ve omori var. Eğer Game Pass almayı düşünürseniz EA Play ile gelen Battlefield serisini ve Dead Cells'i öneririm.

Aslen çok fazla oyun var ancak ne tarz sevdiğinize göre güncelleme yapabilirim.

Detroit Become Human bir süredir aklımda, genelde simülasyon strateji takılırım da yeni sistemle yüksek grafikli, hikayeli oyunlar oynamak istiyorum. Game Pass sadece PC için kaç TL oldu? Zam geldi diye duymuştum.

Detroit Become Human bir süredir aklımda, genelde simülasyon strateji takılırım da yeni sistemle yüksek grafikli, hikayeli oyunlar oynamak istiyorum. Game Pass sadece PC için kaç TL oldu? Zam geldi diye duymuştum.

80 liralarda şu anda. Simülasyon strateji için genel tercih HOI4 ve türevleridir eğer askeri stratejiden bahsediyorsak.

Geri
Yukarı