Yaz indiriminden 40 TL oyun önerisi

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam. Steam yaz indirimlerinden oyun arıyorum 30-40 TL arasında türler hikaye olursa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Undertale.

Terraria

Stardew Valley.

Ori and the Blind Forest: Definite Edition.

Cluster Truck.

Call of Duty: Modern Warfare serisi.

Hepsi bizzat oynadığım ve aşırı sevdiğim oyunlardır.

MGSV Ve Fallout 4 ilgimi çekti sizce hangisi daha iyidir.
MGSV oynanışıyla daha ön planda görevlerden önce ekipmanını silahlarını seçip taktik yaparak ya da sessizce takılabileceğiin bir oyun. Çoğu görevi tekrar ettirse de farklı ekipmanlar ve taktikler yaparak oynanabildiği için uzun soluklu bir oyun.

Fallout 4 ise Açık dünya rpg diyaloglarla seçimler yapabildiğin, base kurmasından, craftına, skillerden, power armor'una çeşitli bir oynanışı var. Açık dünya rpg seviyorsan sayılı köklü oyunlardan. Devasa bir mod desteğini de es geçmemek gerek tabii.

Hangi tarza daha yakınsan onu al. Oynanış tarafı ağır bassın istiyorsan MGSV ortaya karışık hepsinden olsun diyorsan fallout 4.

MGSV Ve Fallout 4 ilgimi çekti sizce hangisi daha iyidir.
Okumayı sevmeyen birisiyseniz Fallout 4 oynamayın. Görevler, karakterler ve çoğu olay metinler ile birbirine bağlı. Klasik rol yapma oyunu. İçerisinde bolca konuşma ve diyalog barındırır bilginize.

Okumayı sevmeyen birisiyseniz Fallout 4 oynamayın. Görevler, karakterler ve çoğu olay metinler ile birbirine bağlı. Klasik rol yapma oyunu. İçerisinde bolca konuşma ve diyalog barındırır bilginize.
Yok hayır benim için farketmiyor yani hikayeli oyunlar daha çok hoşuma gidiyor mesela mafia 2 gibi.

Selamlar öneriler için teşekkürler fakat Beyond: Two Souls almaya karar verdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı