Yaz indirimlerinde 100TL en iyi nasıl kullanılır?

Makaleler
8
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster abra a5 v16.7 Lenovo IdeaPad Gaming 3 3050
Bayağı bir konu açılmış galiba yaz indirimleriyle alakali ama kararsiz kaldim 100TL'ye ne alınabilir? Siz ne alirdiniz aklinizda olan oyunlar varsa paylasirsaniz mutlu olurum herkesin aklina fikir düşer belki. Bir de merak ettiğim RDR2 God of War gibi oyunlara yüzde 50'den fazla indirim gelmiyor mu?

Hocam Epic Games'in arayüzünü önemsemeyip sadece oyun alacağım derseniz kuponlarıyla birlikte çok ucuza oyun kapatabilirsiniz. Ben Bannerlord'u 40 TL'ye kapatmıştım kupon sayesinde.

Hocam Epic Games'in arayüzünü önemsemeyip sadece oyun alacağım derseniz kuponlarıyla birlikte çok ucuza oyun kapatabilirsiniz. Ben Bannerlord'u 40 TL'ye kapatmıştım kupon sayesinde.

Epicede yeni yeni bakmaya başladım BioShock'la Borderlands 3U aldim ücretsiz kupon falan verirlerse bakarim ona da.
Katılıyorum. RDR2 + R6 + blasphemous toplamda 70 TL'ye almıştım aşırı kârlı.

Hocam onu nasıl aldiniz ya RDR2 Steam'de indirimde bile sadece 150ye düşüyor:D

Normal, Bannerlord şu zamana kadar tüm platformlarda 120 TL'ye düştü en fazla. Epic Games gerçekten çok iyi kuponlar veriyor takip edin derim.
Epic Games 200 TL'ye 130 TL kupon vermişti birkaç ay önce.
Bende onunla almıştım Bannerlord'u :D

Zaten bu devirde artık Türk oyuncuların geneli Epic Games'e yönelecek gibi para çok büyük sıkıntı Türkiye'de.

Epicede yeni yeni bakmaya başladım BioShock'la Borderlands 3U aldim ücretsiz kupon falan verirlerse bakarim ona da.

1654550610072.png

Ne kadar garip dursa da bu şekilde. Şuan da kupon var Epic'te bakabilirsin

Yüzde 25'lik indirim var acaba yaz indirimleri oncesinde falan Epic'de güzel indirimler yaparmi şu an 150vermek istemiyorum kartta o kadar yok😅

Yeni konular

Geri
Yukarı