Steam Yaz indirimlerinde ne alacaksınız?

Sekiro alacağım bir de elden ringin girmesini beklemiyorum ama girerse düşünürüm onu da.

Vallahi hocam bilmiyorum burada da konu açtım hala oynanılır dediler. O yüzden alabilirim. ATS de var ama bir tık tuzlu gibi fiyatı. İndirimlerde kaç TL oluyor bilmiyorum.

Hocam galiba sizin sistem patates.

Düşerse Elden Ring.
Hocam sanırım Elden Ring düşmeyecek listeyi görmüştüm Ama 'Stardew Walley' düşecekmis herkese öneririm oyunu oynamıyorsanız ilk alacağınız oyun olsun pahali bir oyun değildir kendisi

Hocam galiba sizin sistem patates.
Bir tık öyle hocam ATS kaldırıyor ama bilmiyorum. ETS2 açar ama 20FPS falan oynatır. Bir defa yüklemiştim eskiden 30FPS falandı. Almaya değmez.

Hocam sanırım Elden Ring düşmeyecek listeyi görmüştüm ama 'Stardew Valley' düşecekmis herkese öneririm oyunu oynamıyorsanız ilk alacağınız oyun olsun pahali bir oyun değildir kendisi.

Hocam o oyun beni sarmadı denedimde zaten bayağı ucuz.

Hocam sanırım Elden Ring düşmeyecek listeyi görmüştüm Ama 'Stardew Valley' düşecekmis herkese öneririm oyunu oynamıyorsanız ilk alacağınız oyun olsun pahali bir oyun değildir kendisi

250 civarı saatim var hocam, teşekkürler gene de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…