Yaz indirimlerinde oyun tavsiyesi

mak42001

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere yaz indirimleri başladı aşağıdaki fotografta kendimce bir liste yaptım sizce verdiğim paraya değer oyunlar mı?

Image1529620615.604107.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Rust uzun süre oynadım ama eski halini fena değil ama oyun sıkıyor bir süre sonra. Friday the 13th i ben de aldım güzel oyun. Birde fallout serisine bak 4. oyunu %50 indirimde.

Şu 5 oyunu aldım garry mod hakkında pek iyi bir yorum bulamadığım için listeden çıkardım fahrenheit’i tavsiye ederim hikaye tabanlı oyun sevenler için quantic dream yapımı bir oyundur anlatmaya gerek yok sanırım :)

IMG_7439.JPG

GTA 5,Pubg,Fallout,Far cry 5,subnautica,Arma III,The forest,Rocket league,Kingdom Come: Deliverance veya Sheltered'ı deneyebilirsin :D

Garry's Mod'u almamanız bence iyi olmuş. Diğer aldığınız oyunlar varken ona bakacağınızı düşünmüyordum. Bayağı eski bir oyun. Batman Arkham City GOTY'yi listeden çıkartmanız'da iyi olmuş. Onun yerine indirimde ise Batman Arkham Knight daha iyi bir seçim olurdu. Rust hakkında şuan için çok fazla bilgim yok. Ama ben olsam almazdım. Frostpunk ve Friday the 13th The Game seçimleriniz çok iyi. Bende Friday the 13th The Game almayı düşünüyordum. İndirimde değildi, daha sonra indirimden Dead by Daylight ve ek paketlerini satın almıştım. Bir kez girme şansım oldu, çok beğendim. Hazır indirim varken Friday the 13th The Game'i de satın almayı düşünüyorum. Kendimi tutamıyorum, alıyorum daha sonra oynamıyorum. :)

Fahrenheit güzel oyun hem de çok ucuz, oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim. Garry's Mod tek başınıza sıkıcı olur ama arkadaşınız varsa 100'lerce saat oynayabilirsiniz. Ama oyun da eskidiği için almamanız daha iyi olmuş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı