Yazıcı kablosu uzatılabilir mi?

Alpaslan64

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar. Benim aklımda bir soru var, sizlere sormak istedim. Benim yazıcıyı konumlandıracağım yer ile PC arasında biraz mesafe var. Kutudan çıkan USB kablosu yetmiyor. Ben bu kabloların 5 metre olanlarından alsam sorun olur mu? Bazı yerlerde USB kablolar uzadıkça bağlantı kalitesi düşüyor diye okudum. Yazıcıda sorun oluşturur mu? Yardımlarınızı bekliyorum.

Evet uzatabilirsiniz. Büyük ihtimalle bir sorun yaşamazsınız. Ofiste aynı şekilde ihtiyacım olmuştu.

Bilgisayar ile yazıcı kablosu arasına bu aşağıdaki kabloyu ekleyebilirsiniz.

Evet uzatabilirsiniz. Büyük ihtimalle bir sorun yaşamazsınız. Ofiste aynı şekilde ihtiyacım olmuştu.

Bir ekleme daha yapayım. Biraz eksik okumuş veya bilgi vermiş olabilirim. Özür dilerim.

Belki sadece biraz aktarım hızı düşer. Her kabloda uzunluk arttıkça kayıp illaki olacaktır. Ama öyle çok abartı sorun yaşanacağını sanmıyorum.

İyi bir kablo ile sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Ugreen de alabilirsiniz.

Bu kabloda mantıklı. Elimdeki kablo yaklaşık 1 metre. Bununla beraber 2.5 metre olacak. İşimi görebilir. Teşekkürler
USB kablo uzatıcı kalite düşürmez.
Teşekkürler.
İyi bir kablo ile sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Ugreen de alabilirsiniz.
Teşekkür ederim.

Bu arada ürünler Türkiye içinden olursa sevinirim. Hatta bizzat gidip elektronikçiden alabilirim. Bir de sanırım 5 metreden aşağısı kurtarmayacak. Çünkü köşeden dönmesi gerekiyor kablonun. Odanın ortasından geçirmek istemiyorum :)
Eğer içerisinde bakır kablo kullanılan bir kablo ise asla sorun yaşamazsınız. Ama kesinlikle ihtimal 0 değildir. Malzemenin üretilme sürecinden dolayı.
Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı