Yazıcı yazdırma işlemini gerçekleştirmiyor

Daha fazla  
Merhabalar bugün yaklaşık 2 saattir bir yazıcıdan çıktı almaya çalışıyorum ancak nafile. Yazdırma tuşuna basıyorum ama yazıcıda ses seda yok. Ayrıca driver kurulumunu yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçerisindeki mürekkep bitmiş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bugün yaklaşık 2 saattir bir yazıcıdan çıktı almaya çalışıyorum ancak nafile. Yazdırma tuşuna basıyorum ama yazıcıda ses seda yok. Ayrıca driver kurulumunu yaptım.

Driveri bir daha kurun veya USB tam takılsın, olmadı toneri bitmiştir.

Yazıcı ile bilgisayar arasına kablo ile bağla. Ama eğer yazıcıda Wi-Fi özelliği varsa Wi-Fi ile internete bağla telefon uygulaması ile yazdırmayı dene.

Hiçbiri fayda etmedi. Ayrıca daha önce Windows 7 de kullanılmış bir printer ben Windows 10 da denedim olmadı.

Yazıcı modeliniz nedir? Ayrıca sorunu çözmek adına neleri denediniz? Farklı USB kablosu bağlamayı denediniz mi?

Herhangi bir hata kodu alıyor musunuz? Bazen yazıcı ekranında bazen de yazdırmaya çalışırken ekranda çıkan bir uyarıda hata kodu yazar. Eğer kod varsa ona göre çözüm önerisi verebiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…