Yazıcıoğlunda 250 TL ekran kartı bulunur mu?

Adnan m&b

Centipat
Öncelikle merhaba, 250 TL'ye GTS 250 bulmuştum ama vazgeçtim. Yazıcıoğlunda ekran kartı bulabilir miyim?

Yazıcı oğlu nedir hocam? Öncelikle onu açıklarsanız size başka oğullardan da öneri yapabiliriz.

İstanbul'da ki mehşur bir han PC bileşenleri satılıyor.

Yazıcı oğlu nedir hocam? Öncelikle onu açıklarsanız size başka oğullardan da öneri yapabiliriz.

Bir tane iş hanı, korsan CD dönemlerinden kalma. Teknoloji aleminin Esenler Otogarı gibi düşün. @Adnan m&b eline 2004 model bir ekran kartı verip gönderirler orada, sahibinden.com'a bak.

Hocam eğer stok durumu ve benzeri şeylerini takip edebileceğimiz bir site yok ise bir karara varmak pek mümkün değil.

Bir şeyler bulursun da seni tatmin edecek şeyler olup olmayacağı belli değil.

Bu arada yazıcıoğlu birleşik yazılıyor.

Bilgilendiridiğin içnin teşekkür ederim Türkçe biraz kötü benim kardeşime PC toplayacağım da Valorant The Forest CS:GO GTA 5 gibi oyunlar için R7 240 ve üstü kartlar bulabilir miyim?

Öncelikle merhaba, 250 TL'ye GTS 250 bulmuştum ama vazgeçtim. Yazıcıoğlunda ekran kartı bulabilir miyim?
Hocam çok eski kartları bulursun oda ikinci el falan örnek vereyim gt710 390 tl demişti adam biz vatanda 380 e almıştık

Bir tane iş hanı, korsan CD dönemlerinden kalma. Teknoloji aleminin esenler otogarı gibi düşün. @Adnan m&b eline 2004 model bir ekran kartı verip gönderirler orada, sahibinden.com'a bak.

1600 TL'ye GTX 1050 sistem toplamıştım 2020 de sadece 250 TL'ye ekran kartı bulabilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…