Yazılılar hangi konulardan yapılacak?

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Arkadaşlar 30 Nisan'da okullar açılacak ben de şimdiden çalışmaya başlayayımm dedim ( mağaradan yeni çıktım ). Ancak hangi konulardan sorulacak onu bilmiyorum. 10.sınıfım anadolu lisesine gidiyorum.

Sadece dersini çalış. Belki sınavı da uzaktan yaparlar. Ben şahsen bu sene açılacağını sanmıyorum. Virüs şimdi gitse bile en az 5 ay var. Her yer dezenfekte olacak, eski şeyler yenilenecek vb. ikincisi ilk başta 10 can kaybı ile yokken 1 ay uzattılar, şimdi ortalama günde 90 kişi ölüyor. 400 kişi de hastalanıyor.

Arkadaşlar 30 Nisan'da okullar açılacak ben de şimdiden çalışmaya başlayayımm dedim ( mağaradan yeni çıktım ). Ancak hangi konulardan sorulacak onu bilmiyorum. 10.sınıfım anadolu lisesine gidiyorum.

30 Nisan'da okullar falan açılmıycak bence bukadar corona salgını varken okulları açmak intihar olur sen bu yıl okul işini unut keyfine bak rahat ol.

Açılsa bile kimse çocuğunu okula göndermez.
Hocam sanki okuldaki eğitim çok mu verimli oluyor? Meslek lisesine gidiyorum, belki ondandır, okuldaki hocalar doğru dürüst anlatamıyor. YKS için Youtube' da bir kanal buldum, adam çok güzel anlatıyor, okuldaki hocayı bin basar. Tarih dersini sevmezdim, ezber dersi sanardım, adam öyle bir anlatıyor ki, ders hikaye gibi geliyor, çok iyi anlıyorum, çok zevkli geliyor. Okulda ise, hoca ezber tarzından, neden, sonuç tarzında maddeler şeklinde yazdırıyor, 10 dakika da konuyu anlatıyor, sınav zamanı derse çalışıyorum, hep ezberliyorum, bir şey anlamıyorum ki. Okul sosyalleşme yönden iyi desen, o yönden iyi ama ne yalan söyleyim ben sınıfımdaki arkadaşlarımın hepsini pek sevemedim, yanı ortaokulda ki ortam yok. Ortaokul da sınıfımda ki herkesle çok iyi anlaşır, çok yakın arkadaşlarımdı hepsi ama lisede çok yakın olduğum, 1 tane arkadaşım var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı