Yazılım bölümü ile ilgili görüş

byanigli

Hectopat
Yer
İzmir, Turkey, Turkey
Daha fazla  
Meslek
student of software engineering
Merhabalar ! 3 aydan beri foruma üyeyim. Bilfiil özellikle programlama başlığı altında hem yardım aldım , hemde elimden geldikçe bir şeyler anlatmaya çalıştım.Yapılabilirlik sunmak için üye süreliğim kısa olduğunu sanıyorum. Ancak, programlama kısmınında tek bir başlık altında toplanmasının yetersiz olduğu kanısındayım. Şu an Türkiye'de bilhassa oyun programcılığı gelişmektedir. Buna yönelik bilgisayar oyunlarında ağ programlamaya , yapay zeka , ileri düzey oyun programcılığı gibi, Java ve C# içeren %100 object- oriented dillerine yönelik, Haswell F# gibi Fonksiyonel dillere yönelik, veri yapıları ve yazılım inşası gibi, yeni kategoriler getirebilir. Bu sayede forumda daha fazla kullanıcıya hitap etmiş olmakla beraber, bizden sonra gelecek kuşaklara da programcılığın gerçek niteliğini aktarmayı amaçlayabiliriz.

Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı