Yazılım için işlemci önerisi

VI.Extu

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Anroid Studio kullanabileceğim bir işlemci önerir misiniz? i3 10100F düşündüm hem oyun hem iş diye ancak bazı yorumlarda render için kötüdür yorumları vardı. Belki yazılım için de aynı sorunlar çıkar diye düşündüm. i3 10100F iyi mi bu işler için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Android Studio'da RAM ve SSD önemli bir faktör oynuyor hocam benim tecrübelerimde. Eskinin güçlülerinden tabii ama Xeon X5675 işlemci ile yaklaşık 3 sene kullandım. Sıkıntısız ve seri bir şekilde. İşlemci önbelleğide önemli bir faktör oynayabilir belki.

Android Studio'da RAM ve SSD önemli bir faktör oynuyor hocam benim tecrübelerimde. Eskinin güçlülerinden tabii ama Xeon X5675 işlemci ile yaklaşık 3 sene kullandım. Sıkıntısız ve seri bir şekilde. İşlemci önbelleğide önemli bir faktör oynayabilir belki.

Anladım teşekkür ederim. M.2 SSD + 8 GB RAM yeterli olur gibi duruyor değil mi?

Anladım teşekkür ederim. M.2 SSD + 8 GB RAM yeterli olur gibi duruyor değil mi?

Ben DDR3 1333MHz bir sistemde 12 GB RAM ve standart bir SATA SSD ile tatmin edici performans alıyorum.

Benim sistemim eski olduğu için ve işlemci sunucu işlemcisi olduğu için karşılaştırma ne kadar doğru olur bilmiyorum. Farklı yorumları beklerseniz sizin için daha sağlıklı olabilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı