Yazılım için klavye önerisi

Bütçe
800
Hocam çok anlamıyorum bu konudan ama ne var diye bakarken şöyle bir klavye gördüm. Çok hoşuma gitti. Çok yönlü de kullanabilirsin. Bilen arkadaşlar yorum yapabilir iyi kötü diye.

KLAVYE

NumLock benim için önemli değil.

Hocam bu ürün çok büyük benim için çantaya atılabilmesi de çok önemli.

Bende çantaya atmalık bu var, tuş hissiyatı güzel yumuşak ama alışana kadar biraz vakit geçiyor.
Işıklı istiyorsanız ona da alternatif bakarım.

Bu fiyata daha iyisi yok mudur? Bir de Rainbow nasıl? Verdiği ışıklandırma yeterli mi?

Daha iyisi var mı bilemem ama ışıklandırması şu şekilde ve RGB değil.

Dosya Ekleri

• IMG_20231009_161129.jpg
    IMG_20231009_161129.jpg
    197,8 KB · Görüntüleme: 63
Memnun musun? Keşke şunu alsaydım dediğin bir model oldu mu?
Ayrıca sadece oyun için mi kullanıyorsunuz?

Oyun ve yazılım açıkçası ben beyazını 1.200 TL'ye aldım ve siyahı da o zamanlar bir tık daha pahallıydı fakat şu anki fiyat bence iyi ama pek fazla diğer modellere karşı da bir bilgim yok. AliExpress ve Amazon'daki bazı klavyeler İngilizce onlarda bazı tuşların yeri farklı sanırsam bu yüzden yazılım ve benzeri işlerle uğraşacaksan bence İngilizce almamanda fayda var fakat alışırım diyorsan sorun değil.

Oyun ve yazılım açıkçası ben beyazını 1.200 TL'ye aldım ve siyahı da o zamanlar bir tık daha pahallıydı fakat şu anki fiyat bence iyi ama pek fazla diğer modellere karşı da bir bilgim yok. AliExpress ve Amazon'daki bazı klavyeler İngilizce onlarda bazı tuşların yeri farklı sanırsam bu yüzden yazılım ve benzeri işlerle uğraşacaksan bence İngilizce almamanda fayda var fakat alışırım diyorsan sorun değil.

Bende ağırlık olarak yazılım için kullanacağım.
Yazılımda İngilizce klavye daha iyi değil mi? Tırnak, noktalı virgül vs tek tuşla yapılmıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı