Yazılım için pivot monitör önerisi

Fiobrum

Decapat
Daha fazla  
Günümün çoğu yazılım ile geçtiği için 1920x1080 75 veya 60 Hz pivot bir monitöre ihtiyacım var. Pivot olması gerçekten önemli. 1000 TL'yi geçmez ise çok sevinirim. En kötü Rampage Flash alacağım çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sizin yerinizde olsam 600-700 TL'ye düz bir monitör alıp yanına Vesa Mount alırdım.
Örnek ben mu modeli yakında alacağım. Kargo ücreti çok fazla kargo ücreti düşük olan bulursam alacağım. Siz de Türkiye'den muadillerine bakabilirsiniz.

Ben sizin yerinizde olsam 600-700 TL'ye düz bir monitör alıp yanına Vesa Mount alırdım.
Örnek ben mu modeli yakında alacağım. Kargo ücreti çok fazla kargo ücreti düşük olan bulursam alacağım. Siz de Türkiye'den muadillerine bakabilirsiniz.
bunu da düşünmüştüm aslında fakat kargo ücretleri yüzünden vazgeçtim. Gene de tavsiye verilebilir ucuza bulursam neden olmasın
T23 olacaktı link yanlış geldi.

Bütçe aşabilirseniz.

Açıkcası bütçeyi aşarsam şunu almayı düşünüyorum: Rampage RM-244 FLASH 24" 1ms Full HD Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Günümün çoğu yazılım ile geçtiği için 1920x1080 75 veya 60 Hz pivot bir monitöre ihtiyacım var. Pivot olması gerçekten önemli. 1000 TL'yi geçmez ise çok sevinirim. En kötü Rampage Flash alacağım çünkü.
Tutacağı çıkan bir monitör alıp;

Bunun ile kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı