Yazılım test mühendisliği öğrenmek için en iyi Udemy kursları

Test senaryoların videon İngilizce olsun ki her yerde kullanabilesin Azerbaycan'da bile. Örnek bilgim yok maalesef ama dediğin gibi yapıp GitHub'a yükleyebilirsin. Uygulama istediğini seçebilirsin. Üniversitelerde son sınıflarda staj imkanı oluyor yani üniversite okurken bir yandan da çalışıyorsun. Beğenilirsen üniversite bitince devam ediyorsun işine. Türkiye'de genelde Java ağırlıklı ama yurt dışında Python ağırlığı var. Genelde Java'yı önerirler tercih sana kalmış. İyice araştırmanı yap olumlu olumsuz yönlerini karşılaştır.
Merhaba, rahatsız ediyorum sizleri kusura bakmayın. Ben de bu yazılım test uzmanlığı alanına çok merak salmış birisiyim. Zaten hazırda selenium, appium gibi teknolojileri ve java/kotlin'i belli bir seviyeye kadar biliyorum. Merak ettiğim şu ki bu alanda üniversite diploması olmadan bir Türkiye de şirkette işe girebilmek mümkün mü? ISTQB, BTK Akademi vb. sertifikalar yeterli olur mu? Eğer sadece onlar yeterli olmuyorsa bir de GitHub mu gereklidir ve GitHub bu süreçte nasıl kullanılabilir? Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı