Yazılım ve programlama için 18.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
18000

umuttoksal

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba siber güvenlik öğrencisiyim yazılım ve programlama için laptop alacağım. Oyun oynamayacağım. C+, C sharp, JavaScript gibi dillerde çalışacağım.
18.000TL bütçe.
İstediğim özellikler.
IPS panel.
8 veya 16 GB RAM (8 GB RAM olursa yükseltilebilir bir cihaz önerin ama 16 olursa çok hoş olur)
15.6 inc olsun Max 16 inç olabilir.
İşlemci olarak 1235u düşündüm piyasada en çok o var yeterli mi diye size sorayım değilse farklı işlemcili de önerebilirsiniz.

Ayrıca ekran kartı olmasın, ben bilgisayarı yazılım ödev düzenleneme dizi ve film izleme araştırma için kullanacağım.

Bunu düşündüm birkaç gün önce bundan başka hangi modelleri önerirsiniz.

En uygun laptop hangisi yardımcı olursanız sevinirim iyi Sosyaller.

Linkini verdiğin bu bütçe ile en iyisi ve orijinal Windows 11.

Huawei Matebook D15 serisi.

Hocam ekran kartsız bi laptop daha iyi olacaktır ekran kartı yerine bütçeyi işlemciye vermek istiyorum ona göre bi öneri yaparsanız iyi olur

Hocam onun yerine arkadas ekran kartsiz 16 RAM isiyor Acer aspir 3 serisini bende düşünmüştüm.
Sizin bi öneriniz varmıdır hocam

Linkini verdiğin bu bütçe ile en iyisi ve orijinal Windows 11.
Kanka bazıları kötü diyor da bu fiyata başka iyi laptop varmıdır 3 4 seçeneğim olsun aradan eliyim

Hocam ekran kartsız bir laptop daha iyi olacaktır ekran kartı yerine bütçeyi işlemciye vermek istiyorum ona göre bir öneri yaparsanız iyi olur

Sizin bir öneriniz var mıdır hocam

Kanka bazıları kötü diyor da bu fiyata başka iyi laptop var mıdır 3 4 seçeneğim olsun aradan eliyim

Neresi kötü? i5 1235U gayet güçlü işlemci, IPS ve yansımasız ekranı var, 16 GB RAM, 512 depolama ve orijinal Windows 11 yüklü bence iyi. Yukarıdaki arkadaşın attığı Acer de güzel ama 8 GB RAM ve FreeDOS.

Yeni konular

Geri
Yukarı