YDN Saat Güvenilir Mi?

sami yusuf

Kilopat
Yer
Ezana Yakalanan Cenabetler Derneği
Daha fazla  
Meslek
Ezana Yakalanan Cenabetleri Derneği Başkanı
Merhaba arkadaşlar. YDN Saat üzerinden bir köstekli saat almak istiyorum. İnternetten araştırdım şikayetvar.com'da 9 şikayet var, diyorlar ki Çin'den getirdiği malları satıyor, arızalı saat satıyor, arkasında durmuyor, muhatap bulamıyorlar. Öte yandan n11.com'daki YDN Saat yorumları 1 tanesi hariç hepsi diyor çok guzel, istediğim gibi tarz yorumlar var. Şimdi ben YDN Saat'ten köstekli saati alayım mı, almayayım mı? Paramın boşuna gitmesini istemiyorum.

1540037201257.png

Winner Gold Tasarım Zincirli Köstekli Cep Saati Orjinal Hediyelik

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de naviforce marka saatleri çok beğendiğim ve ali express yerine ülkemizde n11 üzerinden bu satıcının sattığını görünce alma düşüncesindeyim ama hâlâ karar veremedim. Bir yanım naviforca efsane marka diyor, bir yanım acaba satıcı nasıl?

Biraz klişe olucak ama teknoloji şans işi sonuçta ben de yakın zamanda alışveriş yapmayı düşünüyorum, eğer ürün arızalı çıkarsa zaten satıcıya parayı teslim etmek sizin elinizde olacağı için alışverişi tamamlamadan iade edebilirsiniz ve paranız size kolayca iade edilir, tabi bu n11 için geçerli.

n11 de daha pahalı
peki n11 den aldım ürün arızalı çıktı ne yapmam gerekiyor paramı geri alabilirmiyim
10 tl daha pahalı n11 de
Biraz klişe olucak ama teknoloji şans işi sonuçta ben de yakın zamanda alışveriş yapmayı düşünüyorum, eğer ürün arızalı çıkarsa zaten satıcıya parayı teslim etmek sizin elinizde olacağı için alışverişi tamamlamadan iade edebilirsiniz ve paranız size kolayca iade edilir, tabi bu n11 için geçerli.
n11 de daha pahalı
peki n11 den aldım ürün arızalı çıktı ne yapmam gerekiyor paramı geri alabilirmiyim
10 tl daha pahalı n11 de

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı