YDT netleri ne ile artar?

RuzgarNec

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an 12. sınıfım ve YDT'ye girmeyi planlıyorum. Sanırım ne kadar çalışırsam çalışayım matematiği kavrayamadım bu yüzden kendimi iyice YDT sınavına odaklayacağım. Yılın ilk denemesini yaptığımda 60 net civarı gelmişti. Bugün de bir deneme yaptım ve 62 net geldi. Yani anlayacağınız aylardır bir gelişme kaydedemedim. Yanlışlarım genelde baştaki kelimelerden, kalıplardan ve paragraf sorularından çıkıyor. Onun dışındaki bölümlerden nadiren 1,2 tane çıkıyor. Siz hazırlanırken neler kullanıyordunuz, kullanıyorsunuz? Bana YDT için çalışma taktikleri, kendinizden örnekler ve birtakım kaynak önerileri verebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Bol bol okuma ve alıştırma yapacaksın ayrıyeten antrenman yayıncılığın "antrenmanlarla paragraf konu anlatım" kitabını tavsiye ederim. Biraz kitabı kurcalarsan işin teoriğini kaparsın. Ayrıyeten matematikle sorunun varsa antrenmanlarla matematik setini öneririm. Bu kitapların hepsi bende var fazlasıyla yararını gördüm. Ama tabii düzenli ve planlı çalışmak şartıyla.

Bence antrenmanlarla matematiği direkt boş ver aktife geç çünkü aktif matematik çok daha yararlı ve eğlenceli. 2 sini de kullanmış biri olarak söylüyorum.

Bol Bol okuma ve alıştırma yapacaksın ayriyeten antreman yayıncılığın "Antremanlarla paragraf konu anlatım" kitabını tavsiye ederim . Biraz kitabı kurcalarsan işin teoriğini kaparsın. Ayriyeten matematikle sorunun varsa Antremanlarla matematik setini öneririm. Bu kitapların hepsi bende var fazlasıyla yararını gördüm. Ama tabi düzenli ve planlı çalışmak şartıyla. (Ayriyeten boş zamanlarında okuduğunu anlaman için yarım saat veya 1 saat roman falan oku. Ama benim tavsiyem makale tarzı şeyler beyni daha iyi çalıştırıyor)

Bence antrenmanlarla matematiği direkt boş ver aktife geç çünkü aktif matematik çok daha yararlı ve eğlenceli. 2 sini de kullanmış biri olarak söylüyorum.
Doğrudur ama sıfırdan temel atmak için bire bir onun dışında farklı kaynaklardanda alıştırma yapmak gerek.

Bol bol okuma ve alıştırma yapacaksın ayrıyeten antrenman yayıncılığın "antrenmanlarla paragraf konu anlatım" kitabını tavsiye ederim. Biraz kitabı kurcalarsan işin teoriğini kaparsın. Ayrıyeten matematikle sorunun varsa antrenmanlarla matematik setini öneririm. Bu kitapların hepsi bende var fazlasıyla yararını gördüm. Ama tabii düzenli ve planlı çalışmak şartıyla.
Bu dediğiniz antrenmanlarla paragraf konu anlatım kitabı sanırım türkçe için. Fakat Türkçe netlerim genelde 30 üstü geliyor paragraf yapmakta hiçbir sıkıntım yok konuda yazdığım paragraftaki kastım Ydt denemelerindeki paragraftı. Yani bir nevi İngilizce okumamı geliştirecek kaynak önerileriniz varsa benim için daha iyi olur. Teşekkür ederim.

Tyt matematik netlerim ortalama 6,8 arası geliyor. Bazı yayınlarda 12 civarı olduğu oluyor. Soru bankası olarak temel düzeyde soru bankaları aldım ama sanırım yapamıyorum, soru bankası ile gidemiyorum. Matematik denemesi alıp kendim çözüp çözümlü videolarını izlesem yararı olur mu acaba?

Bu dediğiniz antrenmanlarla paragraf konu anlatım kitabı sanırım türkçe için. Fakat Türkçe netlerim genelde 30 üstü geliyor paragraf yapmakta hiçbir sıkıntım yok konuda yazdığım paragraftaki kastım Ydt denemelerindeki paragraftı. Yani bir nevi İngilizce okumamı geliştirecek kaynak önerileriniz varsa benim için daha iyi olur. Teşekkür ederim.

Tyt matematik netlerim ortalama 6,8 arası geliyor. Bazı yayınlarda 12 civarı olduğu oluyor. Soru bankası olarak temel düzeyde soru bankaları aldım ama sanırım yapamıyorum, soru bankası ile gidemiyorum. Matematik denemesi alıp kendim çözüp çözümlü videolarını izlesem yararı olur mu acaba?
Aktifi 20 günde bitirebilirsin, hiç düşünmeden başla faydasını göreceksin. Eğer şu anlık elinde para yoksa pdf mevcut elimde ulaş bana atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı