Yeditepe Üniversitesi hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Cosecx

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, Yeditepe Üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünü düşünmekteyim.

%50 burslu programına başvurmayı düşünüyorum, bu konu hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim?

Üniversitenin aşağısında bi yerde oturuyorum, çok güzeldir. Hemen dibinde bir sürü kafe vardır, içi bir dünya gibidir ve bir sürü güzel konserler olur. Kalitelidir, adı vardır. İçerde tanınmış birçok insanla karşılaşmanız da muhtemeldir

Üniversitenin aşağısında bi yerde oturuyorum, çok güzeldir. Hemen dibinde bir sürü kafe vardır, içi bir dünya gibidir ve bir sürü güzel konserler olur. Kalitelidir, adı vardır. İçerde tanınmış birçok insanla karşılaşmanız da muhtemeldir
Eğitim olarak bir bilginiz var mıdır?

Eğitim olarak bir bilginiz var mıdır?
Sitelerine bakabilirsin. Seni üzmez. Tek sorun %50 burslusuna gitmekten bahsediyor olman. Benim gözümde Koç dışında hiçbir yere para verilmez, o da %50'sine. Çünkü o paranın o eğitime değmediğini düşünüyorum.

Konum ve para olarak bir derdin yoksa gidilebilecek bir yer.

Sitelerine bakabilirsin. Seni üzmez. Tek sorun %50 burslusuna gitmekten bahsediyor olman. Benim gözümde Koç dışında hiçbir yere para verilmez, o da %50'sine. Çünkü o paranın o eğitime değmediğini düşünüyorum.

Konum ve para olarak bir derdin yoksa gidilebilecek bir yer.

Koç'a maalesef param yetmez, istediğim bölümün burslusunu Koç'da gene okuyamam.
Önerin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı