Yemek sepeti hesabım yok ama aktivasyon kodu geldi

Eğer hocam çok korkarsanız Yemeksepeti'ni indirip kupon kullan kısmına numaranızı yazın. Eğer bu numara daha önce kullanıldı derse anlarsınız bir şeylerin olduğunu.

B

Eğer telefonunuzda SMS'lerinizin okunabildiği bir virüs varsa numaranız SMS onay sitelerine düşmüş olabilir. Bu yasal olmayan yöntemle çok fazla Yemeksepeti hesabı satılıyor.

Bu arada bana onceden hepsijettden PTT'den falan kargo mesajlarida geliyordu benim olmamasina rağmen simdi durdu gelmiyor daha.
Eğer hocam çok korkarsanız Yemeksepeti'ni indirip kupon kullan kısmına numaranızı yazın. Eğer bu numara daha önce kullanıldı derse anlarsınız bir şeylerin olduğunu.

Benim yemek sepeti hesabim var ama sadece kullanmiyorum.

B

Bu arada bana onceden hepsijettden PTT'den falan kargo mesajlarida geliyordu benim olmamasina rağmen simdi durdu gelmiyor daha.

Benim yemek sepeti hesabim var ama sadece kullanmiyorum.
Yemeksepeti hesaplarındaki numaralar her sene sıfırlanıyor. Yemeksepeti hesabınıza girip kupon kodu kısmından numaranızı yeniden girin. Eğer kullanılıyor olarak gözükürse, telefonda casus yazılım var demektir.

Yemeksepeti hesaplarındaki numaralar her sene sıfırlanıyor. Yemeksepeti hesabınıza girip kupon kodu kısmından numaranızı yeniden girin. Eğer kullanılıyor olarak gözükürse, telefonda casus yazılım var demektir.

Ben kullandım mi numaramı kupon için hatirlamiyorum ki tam kesin bir şey yapamam çünkü mesaj gecmisine baktim 1 Ocaktada mesaj gelmis baskada mesaj yok.

Şimdi denedim kupon kismina bastim telefon numarami istedi yazdim doğrulama kodu geldi girdim onu sonra kupon girin dedi YE30 yazdim 30 TL indirim geldi anlamadim simdi casus yazilim var mi?

Son düzenleme:
Ben kullandım mi numaramı kupon için hatirlamiyorum ki tam kesin bir şey yapamam çünkü mesaj gec misine baktim 1 Ocaktada mesaj gelmis baskada mesaj yok.

Şimdi denedim kupon kismina bastim telefon numarami istedi yazdim doğrulama kodu geldi girdim onu sonra kupon girin dedi YE30 yazdim 30 TL indirim geldi anlamadim simdi casus yazilim var mi?

Hayır yok, eğer numaranızı kullanıp giriş yapsalardı bu numara kayıtlı diye hata verecekti.
@Cruciatus

Hayır yok, eğer numaranızı kullanıp giriş yapsalardı bu numara kayıtlı diye hata verecekti.

Ben kullandım mi numaramı kupon için hatirlamiyorum ki tam kesin bir şey yapamam çünkü mesaj gec misine baktim 1 Ocaktada mesaj gelmis baskada mesaj yok.

Eğer emin değilseniz ESET ile taratabilirsiniz.

@Cruciatus

Eğer emin değilseniz ESET ile taratabilirsiniz.

Eğer olsaydı kullanılmış olurdu numara bence yanlislikla gelmiştir çok da buyutmeye gerek yok teşekkür ederim yardimlariniz icin.

Bana da sms geldi.Ben de üyelik oluşturup profili düzenle kısmından numaramı girdim. Aktivasyon kodu geldi ve numaramı ekledim. Bir sıkıntı var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı