Gıda Yemeksepeti’nden 18.00-22.00 arasında 20 TL indirim

Buyurun sipariş ekranından aldığım SS(hala tatmin olmadıysanız tam halini atayım adresim var diye uğraşmadım karalamaya. :D

Kardeş sana bir şey dediğim yok zaten. Ben uzun zamandır bu kodları kullanamıyorum.
Bazılarında böyle bir bug var kodlar geçmiyor bir defa kullandıktan sonra başka kod olsa da.

Buyurun sipariş ekranından aldığım SS(hala tatmin olmadıysanız tam halini atayım adresim var diye uğraşmadım karalamaya. :D

Al bak bu konuda ki kodu da kullanamamıştım.

Müşteri temsilcisini aradım.
Dedikleri şu:
Bilgileriniz farklı bir hesapla eşleşiyorsa kupon kullanımına izin vermiyor olabilir dedi.
Bilgilerden kastınız ne dedim.
Tel, e-posta, adres, kart bilgileri dedi.
Ben iş yerine söylüyorum genelde zaten 5 kişi çalışıyor e bir zahmet ortak bir adres olsun.
Sonuç olarak adreslerin veya kart bilgisinin aynı olmasından dolayı kupon kullanamayacağım hiçbir zaman saçmalığa bak.

Son düzenleme:
Yakın bir zamanda müşteri hizmetleri ile iletişime geçene kadar ben de aynı sorunu yaşıyordum. Genellikle aynı adres üzerinden birden fazla Yemeksepeti hesabı mevcut ise kupon kullanılması yönünden bir yasaklama getiriyor Yemeksepeti. Hatta konusu da açılmıştı. İlgili hatada bundan bahsediyor.

Evet, bugün geçerli.
Söylediğinde haklı olabilirsin kusura bakma ben bunu bilmiyordum o yüzden kesin konuşmaktan vazgeçtim araştırmam lazım. Müşteri hizmetleri kvk kişisel bilgiler yasası sebebiyle erişemiyorum dedi salladı. Getir devam.

Geri
Yukarı