Yengeniz Facebook hesabınıza girdiyse ne yapmalısınız?

Annem babam biliyor hatta kahvaltı yaparken ağladı abim :C

Abimin oğlu var birde abim oğlunu çok sever hep iyi davranır oğlu için doğuyor hatta ben amcasıyım
Esra Erol'a çıkın hocam bu nasıl bir durum? Anlamadım ben olayınızı hala.

Konuşmıcam zaten Ben yengemi sevmiyordum baştan beri onu kötü olarak algılamıştım demekki düşündüklerim doğru çıkmış.

Olabilir,Denicem.
Abin alsın konuşsun karşısına sonuçta karısı. Neden yaptığını falan olmadı aile büyükleri araya girsin.

Birinin hesabını açık görünce bakmayacak var mı ya? Ben olsam ben de bakardım, çıkış yapın istemiyorsanız hesabınızdan.

Abin alsın konuşsun karşısına sonuçta karısı. Neden yaptığını falan olmadı aile büyükleri araya girsin.
Hatta yeni ev satın alıcaklar, fakat herşeyi abime bırakıyor örneğin: yengem evde oturuyor ama abim bütün işleri o yapıyor abime hiç yardım etmiyor o anca oturuyor.

Hatta yeni ev satın alıcaklar, fakat herşeyi abime bırakıyor örneğin: yengem evde oturuyor ama abim bütün işleri o yapıyor abime hiç yardım etmiyor o anca oturuyor.
Hocam abiniz memnun değilse ve anlaşamıyorlarsa boşanabilir. Öyle bir yasal hakkı var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…