Yeni alınan Arctis Nova 7X kulaklığın mikrofonundan ses kaliteli alınmıyor

anltrn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Ben 3 gün önce SteelSeries Arctis Nova 7X aldım ve kullanmaya başladım. GG uygulamasından Engine kısmından software güncelledim, Sonarı etkinleştirdim, tüm kanallara göre ayarlamalar yaptım fakat mikrofonunun sesi biraz saçma bir şekilde kalitesiz gibi gelmeye başlamıştı. Discord'daki arkadaşlarım önceki kulaklığımın (Arctis 5) mikrofonunun daha iyi söylüyordu. Evet birçok ayarı var ve hepsini denedim ama güzel sonuç elde edemedim. En son eski kulaklığımın ayarları ile karışmıştır belki diye düşünüp uygulamayı bilgisayarımdan sildim ve tekrar yükleyip kulaklığımı kurdum. Bu sefer o kadar saçma bir sorunla karşılaştım ki...
Mixer kısmında atıyorum Medya kanalına uygulamayı silmeden önce ses kanalları kısmında görünen: "SteelSeries Sonar - Media" ses kanalını tanımlamıştım ama silip kurduktan sonra oradaki görünen sonar kanallarının uygulamayı silip kurduktan sonra orada görünmediğini fark ettim. Ses kanallarını Aygıt Yöneticisi'nden silip uygulamayı tekrar tekrar kaldırıp kurdum olmadı. Format attım tekrar kurdum uygulamayı yine olmadı. Driverlarımı kontrol ettim ama yine yok. Delirmek üzereyim yeni aldığım kulaklıktan soğudum resmen. Ne yapmam gerekiyor bilen biri var mıdır?
Uygulamadan ve ses ayarlarımdan görüntüler:

Ekran görüntüsü 2024-02-12 200154.png

Ekran görüntüsü 2024-02-12 200221.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı