Yeni alınan HP marka laptop şarj olmuyor

iadeniz de eğer sorunlu olduğunu söylerseniz servise gönderilir. Oradan gelecek rapor ile iade sağlanır. Begenmediginizi koşulsuz iade hakkınızı kullanacağınızı söylerseniz direk iade alınır. Bilginize.

Trendyol 15 gün içerisinde ücretsiz iade koşulu:

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Ürün kullanılmış diyerek iadeyi reddedebilirler.

İadeniz de eğer sorunlu olduğunu söylerseniz servise gönderilir. Oradan gelecek rapor ile iade sağlanır. Begenmediginizi koşulsuz iade hakkınızı kullanacağınızı söylerseniz direkt iade alınır. Bilginize.

Sorununu belirtip iade hakkımı kullanmak daha mantıklı geliyor çünkü satın aldığımda baloncuk poşetin üstünde iade keyfi alınmadıgını önce servis raporu istendiğiyle ilgili bir kağıt vardı şu an keyfi gönderirsem laptobu bozup gönderdiğimi düşünebilirler servise her türlü gidecek bu laptop onun için doğru bilgiyi verip iade talebi oluşturmak daha mantıklı geliyor sonuçta benim verdiğim bir zarar yok çizik darbe vs hiçbir şey yok laptopda Windows'u kurdum şarz almadığını fark ettim yoksa neden geri göndereyim.

Sorununu belirtip iade hakkımı kullanmak daha mantıklı geliyor çünkü satın aldığımda baloncuk poşetin üstünde iade keyfi alınmadıgını önce servis raporu istendiğiyle ilgili bir kağıt vardı şu an keyfi gönderirsem laptobu bozup gönderdiğimi düşünebilirler servise her türlü gidecek bu laptop onun için doğru bilgiyi verip iade talebi oluşturmak daha mantıklı geliyor sonuçta benim verdiğim bir zarar yok çizik darbe vs hiçbir şey yok laptopda Windows'u kurdum şarz almadığını fark ettim yoksa neden geri göndereyim.
Distribütör firmayı biliyor musunuz? Bilmiyorsanız garanti belgesinde yazar.

Maalesef şu an her şey teyzemde ben teyzeme aldım aslında fakat kendime aldımda bozuk çıktı gibi üzüldüm oda bana güvenerek al dedi sonuçta.

İade konusunda bir sıkıntı olmaz. HP'nin kendi servisi buna bakmıyor distribütör firmaya yönlendirip kontrol ettiriyorlar. Distribütör firmada sorunu tespit ederse iade için size rapor veriyor. Sizde bu raporu satın aldığınız firmaya iletiyorsunuz ve iadenizi alıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı